Pruitt Taylor Vince

7,1
5 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pruitt Taylor Vince

Widzialam go w kilku filmach i zawsze zwracalam uwage na te jego oczy...Jakos tak nimi nerwowo rusza...heh...nawet nie wiem jak to okreslic, ale to az straszne jest...:)

Martine

Hmm oglądałaś najprawdopodobniej ,,Tożsamość" w ktorej gral swira i musial nerwowo rzuca oczyma:D

użytkownik usunięty
chester_8

Kiepski z Ciebie fan kina, skoro nie potrafisz odroznic wyuczonej roli od prawdy.
To ze nerwowo poruszaja sie u niego galki oczne to przejaw schorzenia zwanego nystagmus (oczoplas), polegający na mimowolnych, rytmicznych oscylacjach gałek ocznych.
Tak wiec nastepnym razem lepiej odrob lekcje, pozdrawiam
Martinez

to czemu w Sadyście już tymi oczami tak nie 'rzuca'?

Repek7

w filmie Heavy tez 'rzuca'
tez zwrocilam na to uwagę;)

Alessa_wood

W "Drabinie Jakubowej" także.

Repek7

To wejdź sobie na oficjalną stronę Sadysty (http://www.sadysta.vision.pl/flash_index.html) i poczytaj o nim - pisze dokładnie to samo - że ma oczopląs.

Martine

I jeszcze w jednym z odcinków "Z archiwum X" - Unruhe.

CSM

Musielibyście go widziec w Constantine. Świetne miny robił i jakże klimatyczne do filmu :) To chyba jego talent a nie przypadłość. Z resztą, nie wiem :) Nie zwykłem sie o to pytać :)

Tenebros

to akurat nie rola - cierpi na oczopląs

......

aciddrinker

Tak mi sie wydaje. W "Drive Angry" tak samo.

FILM_TEC

W Dr. House też miał oczopląs.

Martine

Natomiast w "Naiwniaku" z jego oczami było wszystko w porządku, co nie znaczy, że nie grał jakże sobie bliskiej i nader często powtarzanej roli kompletnego matoła ;)

Martine

Też to zauważyłem, szczególnie w "1900 Człowiek legenda"!

eu_geniusz1

hahaha, strasznie mi się to w uczy rzuciło :D Dlatego odwiedziłem jego stronę

PPWojtek

Mozna powiedziec ze ten ruch oczami to taki jego znak rozpoznawczy. Swietnie to wyglada, czesto bardzo pasowało do roli jakie grał.

cRIS_10

dokładnie, świetnie pasowało w "Drabinie".

Baelnorn

O, dzieki tobie dowiedziałem sie o "Drabinie Jakubowa". Musze obejrzeć :)

ShandoO

Chyba chodziło Ci o "Drabinę Jakubową"?!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Drabina_Jakuba

kwadracik

http://www.filmweb.pl/film/Drabina+Jakubowa-1990-5188

O to mi chodziło.
Masz zamiar sie czepiac to czep sie tego, ja specjalista od Bibli nie jestem i pojecia nie znałem.

ShandoO

Ale jesteś drażliwy :/
Nie czepiam się, tylko cierpliwie objaśniam ;)
Tytuł tej produkcji wywodzi się właśnie z historii biblijnej.
A film znam, widziałem wiele lat temu.
Jeśli interesują Cię klimaty "dickowskie" poleciłbym "Obłęd" , ale zdaje się że już widziałeś :)
Od siebie dodam, że film z Adrienem Brodym jest dużo bardziej "lightowy" od produkcji Timem Robbinsem - nieźle "ryje beret".
Pozdrawiam i życzę więcej luzu. :p

Martine

ma wygląd psychopaty, oglądam teraz mentalistę, te oczy chyba mi się będą śnić...

Anmaral

A ludzie bez ręki też Ci się śnią po nocach? Choroba, nic nadzwyczajnego.

Martine

W "Mentalista" też tak mu oczy drżą, nie jestem lekarzem ale to mi wygląda na oczopląs. Nad tym się nie panuje, miałam u siebie taką klientkę, ciężko patrzeć takiej osobie w oczy. Bardzo go lubię :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones