Przemysław Stippa

7,9
1 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Przemysław Stippa

On jest na serio gejem czy tylko gra???

czikibajron

Nie wiem. Teoretycznie stawiałabym, że gra, ale wygląda na geja...

czikibajron

Nie widziałam żadnych jego fot z jakąś jego dziewczyną ale to nie znaczy, że jej nie ma :) Niektórzy ludzie bardzo chronią swoje życie prywatne.

czikibajron

A czy Johny Depp jest piratem, czy tylko gra?

Atusia13

Jest piratem.

Myszkin_filmweb

A może Wonką ;)

czikibajron

A czy to ma jakiekolwiek znaczenie?

czikibajron

Trochę późno ale znalazłam coś co może świadczyć o tym, że gejem nie jest, "Przemysław Stippa i Tomasz Mycan czyli Władek i Maciek z "Barw Szczęścia". Ilonie Łepkowskiej wreszcie udało się to, z czym zmagała się od końca lat dziewięćdziesiątych. Stworzyła w serialu homoseksualną parę, a aktorzy nie zrezygnowali z ról. - Miałem obawy, oczywiście, ale tylko przez chwilę - mówi Plejadzie Przemysław Stippa wspominając rozważania nad przyjęciem roli w serialu TVP2. Przyznaje, że radził się najbliższych, ale - jak podkreśla - nie usłyszał żadnego sensownego argumentu, który odwiódłby go od zagrania tej roli. Argumentów "za" było natomiast wiele. Pojawiło się też coś na kształt misji. - Zdaję sobie sprawę, że seriale, zwłaszcza taki jak "Barwy Szczęścia", który porusza wiele tematów tabu, kształtują w pewien sposób świadomość widza i jeśli jest choćby niewielka szansa na wyeliminowanie uprzedzeń, na przykład w temacie homoseksualizmu, to chętnie wezmę w tym udział, choćby miałoby to odbyć się kosztem kolejnych propozycji pracy - tłumaczy aktor. W pamięci odnajduje tylko jedną wyrażoną wprost negatywną reakcją na jego postać. Reszta wylewa na niego pomyje w Internecie, ale anonimów nie traktuje poważnie. Po latach grania geja Przemysław Stippa poddaje też w wątpliwość obiegową opinię, która mówi, ze Polacy nie są gotowi na poruszanie tematów takich jak homoseksualizm w popularnych serialach. - Ciepłe reakcje, a czasem nawet gratulacje, widzów za mój udział w tym wątku wciąż pozytywnie mnie zaskakują. To pokazuje, jak wielkie zmiany zaszły w mentalności Polaków w ostatnich latach - podsumowuje." Wiec taka wypowiedź w tonie, że gejem nie jest

tenisistka1

Przecież on ma żonę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones