Quentin Tarantino

Quentin Jerome Tarantino

8,9
42 338 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Quentin Tarantino
Anonimowy_894

Dokładnie!

CzystHarry

Grindhouse deadproof

CzystHarry

Zdecydowanie ''Jackie Brown'' pewnie dlatego że to jest spoko film ale kompletnie nie na miarę takiego geniuszu jakim choćby ''Reservoir dogs''.

drAtomus69

Mnie Planet terror jakoś też nie wkręcił

CzystHarry

Planet terror nie został nakręcony przez Tarantino.Jedynie zaliczył tam gościnny występ.

CzystHarry

Zdecydowanie Django.

CzystHarry

Hateful Eight

CzystHarry

Django. Dno dna.

CzystHarry

Jackie Brown
Grdindhouse
Bękarty Wojny

Biorę pod w uwagę tylko filmy w 100% jego, czyli reżyserka +scenariusz.

CzystHarry

"Bękarty Wojny". Strasznie się na nim zawiodłem.

użytkownik usunięty
CzystHarry

Death Proof bez dwóch zdań. Poziomem zupełnie dostaje od innych filmów.

CzystHarry

Nienawistna ósemka -
niestety, Q poszedł na łatwiznę, każdy jego poprzedni film to był "novum", pokazywał coś nowego, zaskakującego, w Ósemce niestety nie było żadnej oryginalności, nie twierdzę ze film jest zły ale nie dorównuje pozostałym, trochę z pulp fiction trochę z wściekłych psów.... trochę tu trochę tam.....

CzystHarry

Grindhouse: Death Proof, ale ujełabym to raczej jako mniej dobry niż pozostałe ;)

CzystHarry

Zostanę pewnie zmieszany z g#wnem za tą wypowiedź, ale moim zdaniem te, z których obejrzałem jest to "Death Proof" i... "Bękarty Wojny". Serio. Jako człowiek poważnie traktujący czasy drugiej wojny artystyczna wizja Tarantina w ogóle mi nie podpasowała. Oczywiście świetna rola Waltza, bez dwóch zdań, ale sam film dla mnie naprawdę słaby. No i heroiczna egzekucja Hitlera i reszty nazistów przez nieustraszonych, HA! a jakże, Amerykanów. Nieee, to nie dla mnie.

CzystHarry

Grindhouse był ostatnim dobrym filmem Tarantino.

CzystHarry

Django

CzystHarry

Sin City spoko jest. Najgorszy jest Kill Bill a szczególnie 2 część. Jak dotąd z tych co widziałem to mi za to do gustu najbardziej przypadła Nienawistna ósemka ale mam w planie obejrzeć dziś Wściekłe Psy więc może ocena ulegnie zmianie

CzystHarry

Ej, ale Sin City to film Rodrigueza, nie Tarantino. Obaj się znają i Quentin nakręcił mu tam jedną scenę jako "przysługę koleżeńską" i tyle ;)

CzystHarry

Bezapelacyjnie Jackie Brown...No ale to chyba jedyny Jego film nakręcony na podstawie cudzego scenariusza

RogerVerbalKint

No tak, aczkolwiek powiem Ci, że Nienawistna 8 też jakoś mnie specjalnie nie ujęła

użytkownik usunięty
CzystHarry

Death Proof

CzystHarry

Zdecydowanie "Kill Bill", a najlepszy "Od zmierzchu do świtu".

CzystHarry

Też "Sin City" (cały film czy też fragment przez niego stworzony) albo "Cztery pokoje" (chociaż nie, bo segment nakręcony przez niego jest świetny - ale jako całość niewypał).

ABEL

Co prawda to prawda

CzystHarry

sin city to nie fil tarantino tylko rodrigeza lol

CzystHarry

"Death Proof" to gniot. Przez większość filmu nic się nie dzieje, dialogi są puste i nieciekawe, a sceny akcji kiepskie.

"Sin City" nawet nie dałem rady obejrzeć w całości . Nieustanna narracja doprowadzała mnie do szału, a komiksowy obraz tak naprawdę nic nie wnosi.

Pablo69

Trudno się z Tobą nie zgodzić

CzystHarry

Jeckie brown

CzystHarry

Wszystkie są złe, ale Pulp fiction najgorszy

AJGOR_2

:) Dobra prowokacja

CzystHarry

Może dlatego, że to nie jest jego film.

CzystHarry

Cztery Pokoje

camelflo

No właśnie, jakoś nie bardzo mi ten film przypadł

CzystHarry

to dobrze bo sin city nie jest filmem Q.T.:)

CzystHarry

Bękarty wojny.

Filmoholiczka

co do Bękartów to akurat ten film lubię, za to Nienawistna 8 jakoś mnie nie "wzięła"

CzystHarry

W Sin City wyreżyserował tylko scenę w barze, więc trudno tu mówić o poważnym wkładzie twórcy. Już prędzej Cztery Pokoje, gdzie miał całą nowelę... Osobiście najmniej lubię klimat Bękartów Wojny, choć to i tak zajebisty skręt.

a_nubis

Co prawda to prawda, ale co do Bękartów to akurat ten film lubię, za to Nienawistna 8 jakoś mnie nie "wzięła"

użytkownik usunięty
CzystHarry

The Hateful Eight

CzystHarry

Bękarty Wojny

CzystHarry

Nie widziałem jak dotąd jedynie "Jackie Brown" i "Grindhouse", ale jak dotąd to najmniejsze wrażenie zrobiło na mnie "Django".

CzystHarry

Pewnego Razu w Hollywood :-(

CzystHarry

Death Proof zdecydowanie.

CzystHarry

Sin City to nie jest film Tarantino miał tam tylko bardzo mały swój udział

CzystHarry

"Pewnego razu... w Hollywood". Ale i tak bardzo dobry.

CzystHarry

Mnie jakoś nie porwała "nienawistna ósemka"

CzystHarry

Sin City to kozacki film ale tak w ogóle Tarantino miał w nim bardzo mały udział

CzystHarry

przecież Sin City, to nie jego film. wyreżyserował tam tylko krótki fragment

CzystHarry

Django. Nie lubię i nie rozumiem fenomenu tego średnio udanego filmu. Jackie Brown o wiele lepszy a tu stękają że słaby.

CzystHarry

Sin City to nie jest jego film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones