Rachel McAdams

Rachel Anne McAdams

8,2
65 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel McAdams

Jest jedną z moich ulubionych aktorek. Pierwszy raz zobaczyłam ją w "Pamiętniku" i od razu zwróciłam uwagę. Coś w niej takiego jest, co mnie przyciąga i szczerze powiem, że to całkowicie kupuję. Poza tym świetnie gra i urody to można pozazdrościć.

TheGoldenGirl

prawda? :) jest mnóstwo prześlicznych aktorek - ale niestety tak kiepskich w swoim fachu, że jedynie miło się na nie patrzy. takie drewna aktorskie. a rachel mcadams jest nie dość tego, że prześliczna i to jeszcze jest utalentowaną aktorką :)) mnie również podobała się jej rola w Pamiętniku. świetnie zagrała jeszcze w Wrednych dziewczynach, choć sam film jest niestety nie najlepszy. piękna i utalentowana :))

isobel

Zgodzę się, jest przepiękna i bardzo lubię na nią patrzeć, natomiast mam wrażenie, że odkąd przylgnęła do niej łatka słodkiej blondynki do filmów romantycznych zaczęła grać każdą rolę tak samo... Wszędzie widzę Allie, w każdym uśmiechu, łzie, emocji... Jestem przed "True Detective" tam tematyka jest zgoła inna, mam nadzieję, że zaskoczy mnie czymś nowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones