Radosław Łuka

7,2
434 oceny muzyki
powrót do forum osoby Radosław Łuka

dawno niesłyszałem tak dobrej muzy w polskim filmie.....naprawde bardzo dobre motywy.....

vilk23

dzięki, robiłem tą muzę, stawiasz piwko.
L )

radek_luka

równieżjestem pod wrażeniem musyki z Pitbulla, gratulacje Panie Radosławie:) Czy można w jakiś sposób dostać twoje utwory? Czy masz może jakąś strone, na której je udostępniasz? Szczerze mówiąc gdyby nie ta mroczna muzyka, to z Pitbulla niewiele by zostało, pzdr:)

valthemar

Dzięi za slowa. Uważam, że film jest ok. i poradziłby sobie rownież bez muzyki. Na wiosnę wraz z emisją
nowych odcinków Pitbulla, planuję wydać płytę z muzyką. / EMIMUSIC/
Będzie też strona za parę tygodni na której coś zamieścimy. www.myspace.com/radekluka
Pozdro i THANX _)
R Luka

radek_luka

Podpisuje się pod powyższymi opiniami obiema rękoma!!
Muzyka jest ŚWIETNA !!! Wydawaj człowieku płytę i zamieść chociaż pare kawałków z Pitbulla !!!
pozdro i szacuneczek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
radek_luka

No i gdzie ta płyta radziu? :)

radek_luka

Ja również gratuluje, czasem włączam sobie odcinek pitbulla i słucham sobie muzy z czołówki i napisów końcowych. Jakieś inne dokonania swoje masz moze zamieszczone w necie?

vilk23

totalnie zerzniete od Cliffa Martineza..i bardzo bardzo dobrze, bo muzyczka robi świetny klimat

vilk23

mam mp3 z muza z konca filmu :D gdzies na necie znalazlem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vilk23

dla mnie bez tej muzyki to już by nie było to samo Podnosi wartość serialu i nadaje niesamowity klimat Dla mnie bomba i inspiracja Właściwie dlatego oglądam Drogi Luka czy jest możliwość znalezienia gdzieś czegoś więcej na temat twojego warsztatu i strony technicznej? Będę śledził dokonania

vilk23

ja sam jestem muzykiem siedzącym w elektronicznych klimatach i naprawde zagościł na mej twarzy usmiech od ucha do ucha, kiedy obejrzalem pierwszy odcinek 'pitbulla' i do moich uszu dotarły klimatyczne kawałki z pogranicza ambientu i idmu. takich motywów nie powstydziłby się sam aphex twin, z którym zresztą parę fragmentów mi się kojarzy :) pozdrawiam i gratuluję świetnej roboty.

jammer

aa, ale muszę do beczki miodu łyżkę dziegciu dodać. muzyka trzyma świetny poziom, ale realizacja dźwięku jest fatalna. oklepane dźwięki z sound ideas, które słychac w setkach filmów i gier komputerowych. wszystko z centralną panoramą niezależnie gdzie znajduje się kamera. i co najgorsze, czasami glos aktorów jest tak zrealizowany że trzeba słuchać ich kilka razy, żeby zrozumieć co mówią. ale zgaduje że to już nie działka pana radka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones