Rafał Królikowski

7,0
7 912 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Królikowski

Adres tego Pana mnie nie interesuje, ale napiszę o co mi chodzi: jestem ze Świdnicy, mam znajomego nauczyciela polonistę- był kiedyś radnym, mnie nie uczył bo on uczył w LO, a ja chodziłem do szkoły technicznej, ale ten polonista ma syna, co jest dyrektorem Volvo w Warszawie, mieszka na strzeżonym osiedlu na Józefosławie i tam sąsiaduje z jakimś Królikowskim aktorem, ale którym? Rafał czy Paweł czyli ten od "Twojej twarzy brzmi znajomej"? cholera wie, ale tak tylko pytam,....może ktoś wie? czasami gdzieś na portalach pokazują się informacje o zamieszkaniu aktorów, ale to nie politycy co afiszują się na facebooku....

Irish_Americ

Ten od "twoja twarz brzmi znajomo" mieszka w Zalesiu, o czym raczył poinformować w programie "Zacisze gwiazd" w TVP2

Sitka89

Zalesie? to się chyba komuś porąbały dzielnice Warszawy pewnemu ex-radnemu i ex-belfrowi z moich stron. Dzięki za odp.

Sitka89

Tylko dopiszę, że Zalesie to nazwa miejscowości, która według wikipedi w każdym powiecie w naszym kraju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones