Rafał Mroczek

4,1
937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Mroczek

Kto jest według was lepszym aktorem i dlaczego?

A ja czuję, że muszę to powiedzieć, ale de Niro to kompletne dno. Nie potyrafi grać, robić min, śpiewać i ubrać się. Mroczek ma same atuty. A co dwa Mroczki to nie jeden!

krzych88

jasne, że Mroczek
PS: Kto to jest w ogóle robert de niro? Gra w jakimś serialu na dwójce albo coś?

krzych88

De Nitro? Nie znam chłopa, aż żal porównywać go do wirtuoza światowej klasyki kina Pana Mroczka. ;)

użytkownik usunięty
krzych88

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

krzych88

Bez dwóch zdań Mroczek, gdyż ma lepszy warsztat aktorski. Potrafi nawet zagrać scenę zdenerwowania, a widz się prawie nie domyśli, że gra.

PS. Swoją drogą wyobraźcie sobie Mroczka i De Niro w jednym filmie, ja bym kupiła bilet 'w pierwszym rzędzie' :DD

krzych88

To jest raczej pytanie retoryczne

krzych88

De Niro to ten co zagrał w jednym odcinku M jak miłość, co oddawał butelke po oranżadzie w sklepie ???? Jeśli tak to jest lepszy od Rafała.

użytkownik usunięty
vicente123

Nie, nie. De Niro to chyba ten co zagrał kiedyś w Klanie pracownika McDonalda podającego Bożence frytki.

użytkownik usunięty
krzych88

Pewnie, że lepszy jest Mroczek. Od lat rewelacyjnie gra trudną rolę Pawła Zduńskiego w gwiazdorskim serialu 'M jak miłość'. Ja nie wiem czy De Niro dałby radę to zagrać.
A poza tym pewnie speszyłby się obecnością takich gwiazd jak Ostałowska czy Koroniewska.
Nie rozumiem czemu jeszcze Mroczek nie dostał Oscara.

krzych88

RM jest naj. De Niro to nie ta liga. Nie jest tak młody i nie ma blond włosów.

krzych88

Dżizus, ludzie...mimo, że De Niro jest moim ulubionym aktorem wszech czasów, to zamiast gniewu i zażenowania, dostaję palpitacji przepony czytając wasze komenty :D

krzych88

Słowo MROCZEK i LEPSZY nie moga istnieć razem,rozumiesz??

krzych88

Też mi pytanie przecież to oczywiste że Mroczek wymiata. Ten jego talent aktorski i urok osobisty... och po prostu ciasteczko a co ja gadam to wisieńka na torcie. Przecież jego nawet nie można nazwać aktorem( toż to poniżenie) tylko gwiazdą Hollywood. Umie się odnaleźć w każdej roli a miał ich z 300 i to nie serialowych tylko filmowych. A ten De Niro to kto taki bo nie kojarzę ? A już wiem, przecież on jest..... ojcem Pablito i dublerem pośladków Dżordża.


Uśmiałam się jak nigdy. Dziękuję za tak cudowny temat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones