Rafał RutkowskiI

6,7
4 924 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Rutkowski

Flip i flap haha glupie gadki i glupie miny. Dretwota w daleko od noszy

waga55

Tak sie składa, że ten pajac jest świetny, według mnie. Jego talent najbardziej widać w spektaklach teatralnych. Jeśli nie oglądałaś/eś Rutkowskiego na deskach teatralnych na żywo, nie oceniaj. A w Daleko od noszy podobał mi się, bo był przezabawny.

Sovbedlly

Kazdy ma prawo oceniac wedlug wlasnego gustu wiec wypowiedzi typu nie oceniaj wsadz sobie miedzy połki. Wiekszosc moich znajomych uwaza ze to kretyn i tyle. Zero wygladu a w rozmowie istny glupek. Ja nie krytuje twoich wypowiedzi i ocen. Wedlug ciebie lejdis 8 pkt gdzie co drugie slowo to bluzgi. Pozazdroscic gustu.

waga55

Większość moich znajomych...Bla bla bla to wyrocznie jakieś?

MattDominiak

Nie ma zbytniego sensu odpisywanie temu stworzeniu. Facet (?) o ksywce waga55 jest totalnym imbecylem - to wynika ze wszystkich jego wysrywów, na które natknąłem się na FW. Koleś kleci zdania jak gnojek, który dopiero uczy się pisać, a mimo tego ciągle jest analfabetą. Sensu w jego bełkocie również nie ma za grosz.

waga55

I wraz z pajacem Karolakiem tworzą środowisko tzw. warszawki. Aktorów i celebrytów bezkrytycznie popierających władzę PO. Jego żarty polityczne jako standuper są żenujące. Widać że jest bezmyślnym durniem powielającym tytuły z Gazety Wyborczej. Prymitywny i tendencyjny humor. Chcę zobaczyć minę tego durnia jak będzie spłacał 80 tyś. zł długu po swojej ukochanej władzy.

Aldon

Aktor ma przede wszystkim grać. Co Ciebie obchodzi to jaką partię popiera?

Ertix_Poke

więc prostytutki też trzeba nazywać aktorkami.

Aldon

Ależ skąd. Lepiej oceniać kogoś tylko po tym na jaką partię głosuje/jakie wyznaje poglądy.
Za nic mieć jego twórczość, wkład w swój zawód.

waga55

Właśnie obejrzałam "Człowiek dwóch szefów" w teatrze Komedia, zagrał genialnie, polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones