Ray CharlesI

Raymond Charles Robinson

8,4
792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ray Charles

Bo to co dzisiaj się słucha w radiu (no oczywiście poza starymi przebojami ,mam na myśli przedział od lat 50 do 90)to okaleczające uszy gnioty...Jak się widzi i słucha takie beztalencie Rihanne ,czy LadyGage to przestaje się wierzyć w przyszłość muzyki rozrywkowej...

użytkownik usunięty
Heidi666

oj, prawda, prawda... A co najbardziej mnie denerwuje? Stacje typu MTV czy Viva puszczają taki szajs, ze az uszy bolą. Ja jestem ciekawa gdzie podziało się MTV Classic? taraz jest jakieś VH1 i taki sam szajs leci jak na w/w kanalach.. poprostu rece opadają.. teraz wszystkie 'gwiazdki' nastawione sa tylko na zyski. Teksty, które śpiewają są poprostu żałosne...

Heidi666

Nadal istnieje wartościowa muzyka tworzona przez młodych wykonawców, wystarczy jedynie zadać sobie odrobinę wysiłku i poszukać jej np. w internecie. Nie jesteśmy skazani na słuchanie papki, którą serwują nam komercyjne stacje (trafiając jednak w gust większości społeczeństwa).

Heidi666

To nie muzyka uległa zmianie tylko ludzie skomercjowali (nie wiem jak się pisze tego słowa xD) ją.
Ale muzyka typu Jazz, Blues, Metal/Rock (nielicząc tych co się sprzedają dla MTV dzisiejszego), niektóre zespoły Reggae pozostała nietknięta przez zarazę jaką są pieniądze.
No i niektóre zespoły dwudziestego wieku nadal funkcjonują.

Kaguro

"Skomercjalizowali" czy jakosik tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones