Rebecca Da Costa

6,5
180 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecca Da Costa

ładna , taka inna ; d trochę jak cyganka

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
paulina1g555

Kompletnie nic cygańskiego w sobie nie ma.

paulina1g555

W "Feralnej nocy" fajna laseczka jako Rivka......czy ja wiem czy cygańskiego,raczej trochę Meksykańskiego czegoś w sobie ma...lub południowo Amerykańskiego.Nie ważne po prostu brałbym ją jak zły.

użytkownik usunięty
PictureMan

ostra

użytkownik usunięty
PictureMan

przecież to Brazylijka

A no właśnie ha,czułem że południowa Ameryka....Brazylijka-świetna laska naprawdę....z łóżka bym nie wypuścił ha,ha ;)

PictureMan

podobna do konia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
koko_szanel

Brak argumencików?Uuuu słabiutko miss świata z Twojej strony....nie prowadzę dyskusji z kimś kto wstydzi się własnej twarzy. i zasłania fota znanej i pięknej Kobiety.Łatwo przychodzi krytykować urodę,twarz kogoś kto jest publicznym człowiekiem,a wstydząc się własnego cienia.Jak pisałem wyżej farmazon i tyle.P.S:Postaram się oczywiście doprowadzić do ukarania Ciebie z całą surowością za bezprawne i zgody wykorzystywanie zdjęcia osoby znanej i zmarłej.Poszukam w odpowiednich miejscach jak zrobić byś za ten Avatar beknęła.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
paulina1g555

Bardzo ładna, a że nie obejrzałem z nią żadnego filmu, to się zapytam czy jest jakiś godny obejrzenia. Tylko proszę przez przeklinania żeby wpis nie został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem :D

paulina1g555

Brazylijka raczej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones