Rebecca FergusonI

Rebecca Louisa Ferguson Sundström

8,0
34 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecca Ferguson

Dostała rolę w Mission Impossible poza castingiem. Tomowi tak się spodobała jej rola w Białej Królowej, że był w 100% pewny, iż chcę ją obsadzić w M.I. Tylko dla niej była zarezerwowana rola Ilsa'y.

Rebecca jest w stałym związku, ma 8 letniego syna i mieszka na stałe w Szwecji.

Basia_101

chyba naprawde miał nosa bo między nimi w MI jest chemia jakiej Tom nie miał od lat z żadną filmową partnerką :)

Basia_101

Nie żadna szczęściara, tylko pokazała aktorską klasę w Białej Królowej.

Unibet_78

Utalentowana jest nie mam wątpliwości, ale teraz cały świat o tym wie.

Unibet_78

Pani Rebecca Ferguson w MI zagrała rewelacyjnie aż dziwne że jej nie znałem ;)

parker

Bardzo mi się podobała w roli Ilsy. Wcześniej widziałam ją tylko w Herkulesie. Świetna wiadomość Rebecca podpisała kontrakt na udział w 6 części Mission Impossible. :)

Basia_101

Co znaczy "w stałym związku"? Na kocią łapę, w konkubinacie, po cywilnym, kościelnym? Jak ja, cholera, lubię takie określenia.

vermes

W konkubinacie :)

Basia_101

No, to już coś.

vermes

W stałym związku znaczy że bez ślubu.

mercx

Czyli bzykanko bez zobowiązań

mercx

Czyli "dojrzały związek" na kocią łapę. Przecież "prawdziwa miłość" nie potrzebuje papierka.

vermes

dokładnie tak.

Basia_101

Trzeba przyznać, lepiej wybrać nie mógł.

Basia_101

Wiem ze komentarz z 2015, ale musze dodac pare rzeczy. Rebecca nie dostala tej roli poza castingiem. Jej agent powiedzial jej ze jest casting do MI i wyslala swoja material, byla pewna ze nie dostanie tej roli. Tomowi sie bardzo spodobalo i zaprosil ja na spotkanie. Jej osoba wtedy nie byla jeszcze az tak duza zeby dostawac role "od tak". Rebecca ma dwojke dzieci, jest po slubie i mieszka w Richmond, Londyn i w Szwecji. :)

katieholmes93

Dawno temu czytałam o tym w Dailymail

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones