Rebecca Romijn

Rebecca Alie Romijn

7,5
5 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecca Romijn
Magic1997

No jak miała zagrać, jak tam Raven ma 20 lat???

A po za tym Lawrence to kilka klas lepsza aktorka :)

Eph

Pod jakim względem lepsza? Porównując obie, w roli Mystique zdecydowanie lepiej wypada Rebecca.
W X-Men: Days of Future Past pojawiają się mutanci w obu wydaniach, starszych i młodszych, zagrać zatem mogłaby bez większego problemu, jej brak jest dziwny... i w mej prywatnej opinii będzie dużą stratą.

truegod

Zgadzam się. Lawrance w roli Mistique to porażka. Dziewczyna niech lepiej gra w dramatach bo w superprodukcjach jest nijaka. A już postać Raven jest kompletnie nie dla niej. Rebecca jako Mistique to symbol sexu, kobieta-killer, mieszanka inteligencji, wdzięku i gracji z brutalnością i ironią. A Lawrence w tym wydaniu to jakiś smerf z rudymi włosami. Już lepiej poradziłaby sobie np. Rachel Mc Adams.

użytkownik usunięty
Qba23_filmweb

"symbol sexu, kobieta-killer, mieszanka inteligencji, wdzięku i gracji z brutalnością i ironią"

WUT?

Przecież Mystique była raz, że brzydka (w make upie), dwa, że totalnie drętwa i nijaka, tak, że przez całe 3 filmy zastanawiałem się, czemu Magneto zawracał sobie głowę trzymaniem jej przy sobie.

"czemu Magneto zawracał sobie głowę trzymaniem jej przy sobie"

Chodzilo o jej zdolnosc zmieniania cial. Co jak co, ale takim darem Magneto nie pogardzi.

Qba23_filmweb

Dużo bardziej w tej roli spodobała mi się Lawrence. Możemy oglądać stopniową przemiane Mystique od sympatycznej, nieco zagubionej dziewczyny do "kobiety killer". :) W Przyszłości która nadejdzie Jennifer pokaże dużo więcej niż w Pierwszej Klasie. :)

Qba23_filmweb

W superprodukcjach jest nijaka? A Igrzyska Śmierci oraz druga część "W Pierścieniu Ognia"? Uśmieje się jak mi napiszesz że tam zagrała nijako. :D

Qba23_filmweb

No wybacz, ale w "First class" Lawrence nadała Mystique charakteru i dobrze pokazywała jej stopniową przemianę ideałów oraz zalążek przywiązania do Magneto. ;) Skoro w FC dopiero pokazywali jej początki, to jak inaczej Jenn mogła ją odegrać? Moim zdaniem poradziła sobie świetnie, jest urocza. Wierzę, że w "Days of Future Past", kilkanaście lat po akcji z FC, pokaże już więcej chłodu i zabójczości.

Peeves

Oglądając zwiastuny do Przyszłości która nadejdzie mamy pewność że tak będzie :D

truegod

Przecież Mistique zginęła w Ostatnim bastionie, wiec w Days of Future Past będzie się mogła pojawić wyłącznie jej młodsza wersja (Lawerence).

ApolloCreed_

Nie zginęła. Teoretycznie zostały jej odebrane moce, ale jak było widać w zakończeniu filmu na przykładzie Magneto, te serum działało tylko czasowo, zatem i Mistique odzyskała swe moce po pewnym czasie.

truegod

Ale możliwe, że w w "Days of Future Past", w scenach z przyszłości, Mystique będzie jedną z tych martwych lub uwięzionych mutantów, tak jak np. Beast (o czym można było poczytać na stronie viralowej promującej DoFP).

Eph

lepsza aktorka ahahahaha dobry kawał dowcipu

markin

No jakoś u niej widzę żadnych Oskarów...

Eph

Oj, akurat Oscary to słaby argument. :)

Peeves

Jenifer to najlepsza aktorka w historii, ludzie muszą to zaakceptować.

Eph

Ty tak serio, czy trollujesz? :)

HuntressOfDreams

no 2 nominacje rok za rokiem i do tego jest super ładna.

Eph

Czy to czyni z niej najlepszą aktorkę w historii? 2 nominacje z rzędu i "uroda", która jest kwestią gustu? Jak na razie nie dorasta do pięt Cate Blanchett, Meryl Strepp, Kate Winslet, Marion Cotillard, Charlize Theron, Emmie Thompson i wielu, wieelu innym aktorkom. Nie mówię już o co niektórych aktorkach starego kina, bo tu już w ogóle nie ma czego porównywać.

HuntressOfDreams

Wymienisz już stare aktorki, które za kilka lat poumierają albo będą już w domu starców, Jenifer ma jeszcze całe życie prze sobą.

Eph

No jasne, Cotillard i Theron już jedną nogą w grobie stoją. A choćby i wymienione przeze mnie aktorki miały po 90 lat, to i tak są o niebo lepsze od Lawrence, więc nijak nie można jej nazwać "najlepszą aktorką w historii". Wśród aktorek młodszego pokolenia również można znaleźć lepsze- np. Saoirse Ronan, czy Rooney Mara.

HuntressOfDreams

Rooney Mara i Saorse Ronan lepsze? Dobry żart. One nie są lepsze nawet od Dakoty Fanning a co dopiero od Jennifer. Nie nazwe Jenn nallepszą aktorką w historii bo jest na to za młoda, ale uważam że kiedyś będzie aktorką na poziomie Meryl Streep i Cate Blanachett.

dastan3000

Widziałeś może Pokutę? Już w tej roli Saoirse przebija każdą rolę Lawrence.

HuntressOfDreams

Widziałem jest dobra, ale troche ją przceniasz. Jennifer bez dwóch zdań lepsza. Ona w przeciwieństwie do wielu aktorek staje się postacią którą gra. Oglądałeś WSZYSTKIE filmy z Lawrence że tak pochopnie oceniasz jej talent? Czasem to tylko kwestia gustu. Jeden lubi to drugi tamto. Poza tym ma ona na koncie nie tylko oscara i trzy nominacje , ale dwa złote globy oraz nagrode BAFTA. To nie przypadek. ;)

dastan3000

Oglądałam wszystkie za które zgarnęła nominacje, oraz Xmen i Igrzyska. Niewątpliwie jest dobra, świetna w Winter's Bone, ale reszta jej ról mnie nie powaliła. W jej grze razi mnie nadekspresyjność, mam wrażenie że odgrywa wszystko "za bardzo". W Pamiętniku jeszcze było ok, ale w AH przeszarżowała, przynajmniej moim zdaniem.

HuntressOfDreams

W American Hustle była prawie że sztuczna, ale wydaje mi się że tak właśnie miała zagrać i wyszło jej to świetnie. Co do Saoirse to właśnie mi praktycznie w żadnej swojej roli nie podchodzi. Jest ok i to na tyle. Nie zachwyca bo jest sporo aktorek które jej dorównują. W Jennifer jest jednak to coś. Rozumiem że nie każdemu może podchodzić jej gra. ;)

Magic1997

A to nie jest tak, że Mystique wolno się starzeje, to 40 latka chyba nie byłaby najlepszym pomysłem :)

Magic1997

Mówcie co chcecie, w First Class Lawrence zupełnie mi się nie podobała, za to w Days of Future Past świetnie zagrała. Myślę, że jest to kwestia scenariusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones