Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

Nie cierpię jej, choćby nie wiem jak dobrze grała

VojtyNCE

Mam to samo. ; ]

VojtyNCE

Mam to samo ;]

VojtyNCE

mam tak samo jak wy! :P

VojtyNCE

A co to kogo obchodzi ?? Możecie być tylko dumni ze swojej zawiści i ignorancji .Ciekawe czy wy wszyscy jesteście tacy wspaniali i każdy was uwielbia :)

Danio31b

Oczywiście że nie. Sprawdź sobie w słowniku definicję słowa "zawiść", bo z mojego punktu widzenie w ogóle nie pasuje

VojtyNCE

To po kiego pisać takie komentarze ?? czy to coś wniosło ciekawego do dyskusji?? Nikt ci niczego nie każe wszystkiego i wszystkich uwielbiać .Ja np nie lubię truskawek ale nie wchodzę na fora ich plantatorów i nie piszę jak to ja ich nie cierpię .Bo niby po co co to kogo obchodzi ??

Danio31b

Idąc twoim tokiem rozumowania, jeśli autor tematu napisałby, że aktorka jest świetna, to też co to kogo obchodzi? Zapomniałam, że jest to strona na której można wypowiadać się jedynie w pochlebny sposób. Tylko po co w ogóle udzielać się na forum, przecież nikogo to nie obchodzi.
Nie wiem po co napisałam ten komentarz, nie wniósł nic ciekawego do dyskusji.
<facepalm>

amelinowa

Co innego ciekawa dyskusja a co innego krótki, nic nie wnoszący zawistny , post który świadczy tylko o bólu dupy piszącego

Danio31b

ja tam lubię Reese ale rozumiem to że ktoś jej nie lubi i chciałby wiedzieć czy są jeszcze jacyś inni co podzielają to zdanie a może mają jakieś uzasadnione ciekawe przyczyny i powody ku temu które z chęcią bym poczytała żeby ewentualnie sprawdzić czy u mnie nie są te same :P

VojtyNCE

to ja jej będę bronić bo ją uwielbiam od czasu Spaceru po linie i powiem wam tak: nie znacie się i pewnie wolicie Kristen Stewart więc to wszystko wyjaśnia ;))

Erigone13

Ja na przykład jestem zdania że to całkiem dobra aktorka ale nie mogę się do niej przekonać. Strasznie mnie irytuje i nic na to nie poradzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones