Renata Pałys

Renata Pałys

8,1
2 460 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Renata Pałys

Spotkałam kiedyś Panią Renatę we Wrocławiu przy bankomacie, podeszłam do niej i zapytałam czy to ona gra w Kiepskich. Naburmuszona odpowiedziała "czasem" a przy tym nie raczyła nawet na mnie spojrzeć. Odpowiedziałam, że bardzo mi się podoba jak tam gra a ona tylko "dziękuję" i się zmyła. Chyba musi być już zmęczona tą rolą, bo nawet ja sobie później pomyślałam że kobieta gra poważne role w teatrze a ludzie i tak kojarzą ją głównie z Kiepskich.

sesze

też, ale wiesz jak to jest, nie byłaś pewnie pierwsza, która do niej podeszła, pomyśl sobie, że idziesz na miasto, śpieszysz sie, a tu non stop ktoś Cię zaczepia, czasem to może być męczące, zwłaszcza jak masz zły dzień czy np okres i bolący brzuch. Dlatego często znani z telewziji to chodzą w czapeczkach, wielkich okularach itp, żeby tylko nikt ich nie poznał

sesze

Zawsze mogła odpowiedzieć..."a gówno cie to obchodzi"!

sesze

Serio? Podchodzisz do kobiety przy bankomacie i się dziwisz, że w taki sposób Ci odpowiada? Poza tym przepraszam bardzo, ale filmweb chyba nigdy nie był serwisem do pisania na temat życia prywatnego aktorów, tylko sposobu ich gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones