Rian Johnson

Rian Craig Johnson

7,1
2 905 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Rian Johnson

Bracia Bloom, odcinek BB, Looper to nie jest dorobek, który powala na kolana... dlatego nie mam pojęcia jakim cudem właśnie Johnson został reżyserem kolejnych Star Wars. Albo ma znajomości, albo napisał tak dobry scenariusz, że z miejsca go zatrudniono. Oby podołał, bo presja będzie przeogromna.

_dominic_

To najlepszy odcinek Breaking Bad, czyli prawdopodobnie najlepszy odcinek w historii tv. Ale może to głównie zasługa genialnego scenariusza a to pewnie nie jego robota tylko Gilligana. Na reżysera wybrali go dużo wcześniej. Scenariusz skończył pisać w styczniu (John Boyega mówił że dobry, ale co innego niby mógł powiedzieć xd). No ciekawe dlaczego akurat jego wybrali.

Gregor4567

a i nie epizodu 9 tylko 8. Epizod 9 powierzyli twórcy Jurassic World (straszny stolec) - jeszcze gorzej ;/

_dominic_

No i co z tego? Cameron zaczynał od "Terminatora", a McTiernan od "Predatora" i "Szklanej Pułapki".

użytkownik usunięty
LeoMessi86

Zaczynali od nich, kiedy te filmy jeszcze nie były wielomilionowymi markami.

użytkownik usunięty
_dominic_

Nie wiem, ale w środowiskach filmowych jest dość powszechnie uważany za bardzo dobrego reżysera.

tak ostatnio rozmyślam i doszedłem do wniosku, że mogło być gorzej i reżyserem mógł zostać np. Justin Lin...

_dominic_

Ale jego "Brick" powala na kolana. Także jego odcinek BB dla fanów jest tym najważniejszym. Jest spora szansa, że pójdzie śladami Irvina Kershnera. W każdym razie ma większe szanse na zrobienie czegoś świeżego niż Abrams, który mógłby tylko sfanboyować "Imperium kontratakuje".

_dominic_

Przypominam że np David Fincher był kolesiem od teledysków i przeciętnego według wielu Obcego 3 kiedy nakręcił 7.
A Ryan Reynolds był uznawany za koszmarnego aktora nawet jak na film o superbohaterach, a Heath Ledger za najgorszy wybór na Jokera.. Boszz, jak ludzie psioczyli, kiedy został ogłoszony.
Nie ma co marudzić póki co.

mb_akaberek

Co do Reynoldsa to za wiele się nie zmieniło :)

użytkownik usunięty
_dominic_

Mogło być gorzej, ale niewielkie szanse na to, że mogło być lepiej.
Johnson faktycznie jest rewelacyjnym twórcą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones