Rian Johnson

Rian Craig Johnson

7,1
2 908 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Rian Johnson

brick byl swietny.. zupelnie nowe spojrzenie na nastolatkowe kino.. ale bracia bloom juz mu nie wyszli.. oby wrocil na wlasciwe tory...

michostr86

warto zwracać uwagę na jego filmy, ma styl, a to w dzisiejszym hollywood już dużo.

Brick to fajny eksperyment, Bloomowie niestety gorszy, ale przyznaje czekam na kolejne filmy Riana. W nowej produkcji Bruce Willis.

GhostFace

Bloomowie gorsi? Bez żartów, ten film urywa jaja

Jkeeper

ale brick lepszy... w bloomach sie troche juz pogubil...

michostr86

w którym miejscu? fabuła jest rewelacyjna, nie wiem do którego miejsca tego filmu miałbym się przyczepić..

stroje? scenariusz? zdjęcia?

Jkeeper

koncowka... "too many encores and curtain calls"... z reszta nie chce sie klocic bo nie mowie ze to zly film.. podobal mi sie ale brick zrobil na mnie wieksze wrazenie...

michostr86

W międzyczasie reżyserował odcinki "Breaking Bad" - jest świetnie.

Picu

Nawet ten odcinek z muchą - jest zajebiście.

michostr86

"brick był świetny... w bloomach sie troche juz pogubil..." czyli czekamy na Loopera :D

użytkownik usunięty
michostr86

Nie zgadzam się. Wszystkie filmy tego reżysera są bardzo dobre, inteligentne i mają swój własny styl. Na dodatek w każdym stara się dotykać widza, wywoływać w nim jakieś głębsze emocje. Jednocześnie zachowują one jednak swój rozrywkowy charakter a to nie jest taka prosta sztuka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones