Richard Dean Anderson

8,4
1 649 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Dean Anderson
marcin261287

Głosuję na tak!

marcin261287

Ja też jestem na tak! :p

marcin261287

Richard Dean Anderson od zawsze mi się kojarzył z rolą MacGyvera, który był ulubionym serialem za mojego dzieciństwa. Można rzec, iż wychowałem sie na nim. Podobało mi sie, ze zawsze potrafił wyjśc z opresji nieważne w jak trudnej sie znalazł.
Drugim serialem, który bardzo lubie to Gwiezdne wrota, gdzie wcielił się w przygłupawego Jacka O'Neilla.
Oba te seriale będą mi się kojarzyły głównie w rolami Richarda i sądzę, że mógłby wrócić do aktorstwa, ale chyba już wypalił się i zmęczył, chociaż nigdy nie wiadomo. Może akurat zdecyduje się na jeszcze jakiś film lub serial.

Thomas886

Dokładnie tak- Mac Gyver i Jack O`Neill - poza tym doktor Webber w serialu "General Hospital" oraz dwie świetne role w filmach "In The eyes of a stranger" i "Through the eyes of a killer". Mogłabym jeszcze długo wymieniać. Uważam że aktorem jest genialnym ale nie wykorzystano jego telentu co w jego przypadku jest totalną tragedią i błędem. Żadko który aktor ma taki warsztat.

marcin261287

Gdyby chcieli nakręcić kolejny film ze starym dobrym Angusem i wyszło by im to tak jak tutaj : http://www.youtube.com/watch?v=YMV4R1FWccA
to mogło by być nawet ciekawie :-) (Z pewnością był by w stanie jeszcze nie jeden toksyczny wyciek załatać kilkoma tabliczkami czekolady.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones