Richard Roxburgh

7,3
5 202 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Roxburgh

O ile mnie pamięć nie myli, to ten aktor w dwóch produkcjach tracił palca ;p w Van
Helingu i w MI2 ;D

nic_mi_nie_jest

To jakaś plotka, w Van Helsingu Dracula miał nie mieć jednego palca, bo odciął mu go Van Helsing i zabrał pierścień. Palec wycieli komputerowo.

palina28

brawo... o real mi nie chodziło przecież

nic_mi_nie_jest

I poważnie jest to tak istotne, że trzeba zakładać o tym post? Myślałam, że chodzi o prawdziwe wypadki a nie o filmy.

palina28

Ciekawostka, pozatym co cię to interesuje kto jaki temat zakłada. Pozatym widać że masz problemy z czytaniem koleżanko :) Pozdrawiam

nic_mi_nie_jest

O rany, jaki foch, że zaraz trzeba kogoś obrazić :), nie masz za grosz dystansu.

palina28

Nie ma żadnego focha to po pierwsze :) po drugie nie wydaje mi się żebym cię obraził, nie miałem wogóle takiego zamiaru :)

nic_mi_nie_jest

Cyniczne "brawo" o niczym nie świadczy tak samo jak zarzut, że mam problemy z czytaniem. Dałeś tytuł z wykrzyknikiem jakby to wielka sensacja była, więc sie zasugerowałam i myślałam, że piszesz o jakiś wypadkach, a nie filmach, w których różne rzeczy się dzieją.

palina28

Zawsze sugerujesz się tylko tematem ? Nie pomyślałaś o tym, że może to być typowa prowokacja, by zachęcić do wejścia w temat ? W pierwszym poście wszystko wytłumaczyłem(stąd cyniczne "brawo"), pomimo tego ty masz jakieś "ale", stwierdzając przy okazji, że nie mam za grosz dystansu, gdzie tak wogóle nie jest. Oczerniasz mnie na forum - dziękuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones