Rob Halford

Robert John Arthur Halford

8,9
14 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rob Halford

Robercik jest uważany za boga (metalu). Wniosek jednoznaczny; bóg jest pedałem! Ciekawe co na to Watykan i papież B16.

Sanderus

Metal god, czyli bóg metalu. Watykanowi w przypadku innych bogów niż ten chrześcijański nic do tego :P Tu mamy (metalowego) boga jakiego mamy ;]

Swoja drogą świetny głos, duża charyzma.

Sanderus

Po pierwsze: "bóg metalu" to nie jest bóstwo w sensie dosłownym.
Po drugie: Rob Halford nie jest pedałem. Jest homoseksualistą. Jest w tym różnica.

Wonsski

Następny "political corectness". Ok pójdziemy na kompromis. Jest homosiem. A tyradę o bogu metalu, i bogu boskim mogłeś sobie odpuścić. Zwyczajnie po ludzku jaja se robiłem. Ciekawe czy do "se" też się doczepisz.

Sanderus

A bóg nie jest czarnoskórą dwudziestolatką???? się zawiodłem się...

l_sagoth

Może być nawet zielonym gremlinem o wzroście 130 cm. Jeżeli istnieje to pewnie mu i tak wszystko jedno jak wygląda.

Sanderus

Osobiście bym wolał czarnoskórą dwudziestolatkę, ale o gustach się nie powinno dyskutować ;)

użytkownik usunięty
l_sagoth

Lepiej wierzyc w Boga metalu, niz w cos, co Watykan sobie uroil. ;)

Lepiej bym tego nie ujął \m/

Sanderus

Jesus had two dads, so...

Sumire_x3

A tak ciężko to napisać po polsku? Po co ten angielski? Chcesz komuś zaimponować? A poza tym co mnie interesuje gość, który nie żyje od 2000 lat?

Sanderus

Tak bardzo cię nie interesuje, że poświęciłeś mu komentarz na filmwebie i spinasz dupsko o to, że ktoś napisał po angielsku. Hahaha, spoko.

kamfpv

Gratuluję czytania ze zrozumieniem. Według ciebie to Halford, a nie Jezus nie żyje od 2000 lat. Prawdą jest że gdyby głupota umiała latać etc. A poza tym jest takie piękne powiedzenie. "Jak cię nie pier...lą to nie wierzgaj nogami".

Sanderus

Chciałam Ci pajacu zaimponować. Respekt u Ciebie to jak wygranie życia.
Intersuje Cię bóg, nie interesuje Cię Jezus. Rozluźnij dupsko, sam zacząłeś temat o religii.

Sit back, settle down and admire Halford. He's the only one real god.

Sumire_x3

Kochanie to nie był temat o religii. Możesz mi wskazać miejsce skarbie gdzie napisałem że bóg mnie interesuje, bo chyba coś przeoczyłem. Z tym "pajacem" nieco się zagalopowałaś, ale puszczam to mimo uszu. Jak na razie. Pa złotko;).

Sanderus

Pa słodziaczku. :*

Sumire_x3

Tego nie znałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones