Rob MorrowI

Robert Alan Morrow

7,5
1 849 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rob Morrow

Uwielbiam, kocham <3 we Wzorze genialny <3 no i cholernie przystojny <3

kitka331

dla dzieciaka z podstawówki nawet bohater kreskówki jest przystojny

GhostDeath

Odezwał się geniusz z gimnazjum. Dam Ci najlepszą radę jaką możesz usłyszeć w swoim żałosnym życiu - jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sobie odpuść. Narobisz sobie tylko wstydu bo mnie twoje zdanie albo ta genialnie nieudana "riposta" wisi i powiewa.

kitka331

Jak ci "wisi" to po co odpisujesz ? No raczej dzieci z podstawówki używają <3

GhostDeath

Odpisałam bo nie zamierzam "ukrywać" swojego zdania na temat twoich bezsensownych odpowiedzi. Chcesz kogoś sprowokować do kłótni ? Szukaj dalej, bo ja się z dzieckiem z gimnazjum kłócić nie będę. Wali mi co uważasz na temat mojego postu, nie interesuje mnie czy Ci się on podoba czy nie. Ja wyraziłam swoje zdanie i nie zamierzam się zastanawiać czy jakiemuś zdesperowanemu dziecku z gimbazy się ono spodoba. Mały, zajmij się szkołą bo tutaj to ty raczej gwiazdą nie zostaniesz... No, chyba że głupoty ;]

kitka331

A jednak się wysilasz

kitka331

Tyle, że on nie pada do stóp pierwszemu lepszemu aktorowi pokazując próżność i naiwność :):):)
Ale też masz obiekt westchnień. Aktorzy- siedlisko facetów, którzy kobiety traktują jak zabawki do seksu.
Do tego piszesz tylko o tym jaki on jest przystojny jakby to miało wielkie znaczenie skoro atrakcyjność męska ma niewiele wspólnego z wyglądem, bo największe powodzenie mają pewni siebie oraz inteligentni cwaniacy...bogaci egoiści...towarzyscy i szarmanccy bajeranci, a dopiero potem próżni przystojniacy :):):) Podstawą być eleganckim i zadbanym.
Mężczyzna to nie kobieta, które jako główną atrakcyjność ma urodę, bo przeważnie niewiele więcej ma od zaoferowania :)
Ale nigdy zachwycałabym się pierwszą lepszą kobietą tylko dlatego, że jest piękna,
bo trzeba pokazać dużo więcej swoją osobą, by pokazać swoją wartość dostać fory.
Ale fakt faktem kobiety mniej zwracają uwagę na wartości faceta, bo największe powodzenie mają u pań
tak jak wyżej napisałem inteligentni cwaniacy...bogaci egoiści...towarzyscy i szarmanccy bajeranci,
próżni przystojniacy, a to świadczy nie za dobrze o kobietach :)
Poza tym z takimi właśnie facetami kobiety chętniej godzą się na seks bez zobowiązań.
Z takimi chętniej i szybciej chodzą do łóżka licząc na związek, a potem są wykorzystane, bo facet chciał tylko romansu, ale oczywiście kobiety chcą, by nie oceniać jej potem po przeszłości :) A po czym ? Skoro czyny/wybory określają nas ludzi.
Kobiety też mówią wiele o tym, że chciałby starań facetów o nie, ale przeczą temu odrzucając zaloty,
bo same wolą wybierać facetów, którzy się im spodobają więc wystawiają się na tacy, a wtedy starania są bezcelowe :)
Wybierają też częściej takich, którzy je potem okłamują i zdradzają, ale kobieta uwielbia wybaczać swemu panu,
a atakować kochanki lub żyć w błogiej naiwności, bo przecież jest w stanie znieść wiele poniżeń,
by zachować bezpieczeństwo ciepłego domku więc nie wie co to duma i honor :)
Więc jak to jest, że kobiety uwiebiają złych facetów, a tych dobrych z czasem zamieniają w złych ? :):):)

returner

a co to ma do rzeczy? to ze aktor nam sie podoba nie znaczy ze pojdziemy ze znim zycie bedziemy ukladac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones