Rob SchneiderI

Robert Michael Schneider

7,2
10 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rob Schneider

Po prostu mistrzostwo świata. Któryś z ostatnich odcinków 6 sezonu. Po prostu podsumowali wszystkie jego filmy :)

el_Polaco

A jak podsumowali ?

ProF_A_N_

Gdy latali samolotem stale oglądli reklamy jego filmów. Nie umiem o tym powiedzieć, bo to trzeba zobaczyć ;). NA YT tego nie znalazłem niestety, ale może gdzieś tam jest...

el_Polaco

http://www.southparkzone.com/episodes/615/The-Biggest-Douche-in-the-Universe.htm l

el_Polaco

Faktycznie dobrze mu pojechali. Właśnie obejrzałem ten odcinek i postanowiłem na Filmwebie sprawdzić któż to taki ten Rob Schneider. W sumie twarz mi znana, ale przypominam sobie tytułu filmu, w którym bym go widział. Twórców South Parku musi nieźle wkurzać skoro poświęcili mu tak wiele czasu w odcinku. Uśmiałem się setnie szczególnie jak grał role zszywacza do papieru. Dla zaciekawionych jest to odcinek 15 sezonu 6. Tytuł "The Biggest Douche In The Universe".

mikamves

Podobnie chyba kochają Sandlera, skoro w odcinku "AWESOME-O" Cartman wymyślił 800 scenariuszy z jego udziałem :P

el_Polaco

Rob Schneider is the Stapler hahaha w sumie szywaczem będąc byłoby więcej z niego pożytku niż z tych jego filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones