Robert Addie

Robert Alastair Addie

7,9
665 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Addie

jako Sir Guy z Gisburne:)Postać brutalna i okrutna, ale jednocześnie tragiczna.Mimo swych nie małych wysiłków i trudów zawsze był poniżany, krytykowany, ośmieszany i niedoceniany przez Szeryfa z Nottingham. Jednak i tak był bardzo dzielny i walczył dalej nie poddając się:)To jedna z moich ulubionych postaci w "Robinie z Sherwood":) Wielki szacunek dla Roberta+, który tak wspaniale wykreował swojego bohatera:)

Mia_Rose

Podpisuję się obiema rękoma!!!
Najlepszy Gisburne ze wszystkich "Robinów"!
Myślę nawet, że byłby zupełnie "dobry" gdyby Szeryf tak go nie tępił i nie poniżał, bo miał w sobie też pozytywne uczucia widoczne w odcinku "The Children of Israel".

użytkownik usunięty
Mia_Rose

widzę, że już nawet 4-latka miałam wyczucie... mi też ta postać wydawała się najbardziej interesująca ze wszystkich. A je przecież ledwo rozumiałam, o czym to jest...

Mia_Rose

Dokladnie. Ogladalem ten serial bedac malym chlopcem. Gisburne'a pamietam najlepiej z calego serialu do tej pory. Swietna kreacja tego aktora:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones