Robert De Niro

Robert Anthony De Niro Jr.

8,7
177 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert De Niro

Może ktoś wie co to za film?

użytkownik usunięty

Mam pytanie odnośnie filmu, który kiedyś oglądałam, pamiętam mniej więcej fabułę, ale nie pamiętam co to za film ani kto w nim grał. Wydaje mi się, że głównego aktora grał Robert de Niro, ale przejrzałam z grubsza filmy, w których występował i żaden nie pasuje. To była chyba produkcja telewizyjna, ale tak mi się tylko wydaje.

Akcja filmu dzieje się w jakimś mieście (coś jakby Nowy Jork), główna bohaterka jest pisarką, a główny bohater oszustem. Ona chce napisać o nim książkę on się zgadza i zaczynają się spotykać w celu przeprowadzenia wywiadów z nim (zdobycia materiałów do książki). On ją w sobie rozkochuje i mają romans. Potem on wmawia jej, że ktoś mu grozi i że natychmiast potrzebuje komuś zapłacić chyba 80 tys dolarów. Ona mu daje te pieniądze. Jakiś czas potem ona idzie do knajpy, w której on bywa i podsłuchuje jak oszust śmieje się z niej z kumplami, że naciągnął ją na pieniądze.

fajne coś:) nie kojarzę, ale może ktoś odpowie, chętnie też obejrzę:)

użytkownik usunięty
NikKI76

Zobaczyłam odpowiedź na moje pytanie i już się ucieszyłam, że ktoś wie. :-)

użytkownik usunięty

Myślę, że chodzi Ci o "Dom gry" Davida Mameta. Jest to film kinowy. Bobby tam nie wystąpił (nawiasem mówiąc na 99.99 % nigdy nie wystąpił w żadnym fabularnym filmie telewizyjnym). Pozdrawiam.

użytkownik usunięty

Dziękuję za odpowiedź. Niestety to nie ten film choć z grubsza podobna fabuła. Rozmyślam nawet, że może źle zapamiętałam akcję, ale chyba nie pomyliłabym aż tak bardzo istotnych szczegółów, żeby to był "Dom gry".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones