Robert De Niro

Robert Anthony De Niro Jr.

8,7
177 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert De Niro

Łowcy Jeleni, Kasynie, Gorączce i Taksówkarzu

Wujek_John

Na pewno nie w Gorączce.

Banana_Power

Jak to nie, był zimnym perfekcjonistą to jak miał to zagrać, a poza tym sam aktor też nim jest, więc zagrał jakby siebie. Do tego fryz iście kameleoński.

Wujek_John

Trudno było usiedzieć na miejscu widząc tak słabego Boba o jednej minie. To był przykry widok, mając w myślach tak wielkie kreacje z lat 70. i 80.

Banana_Power

Ja również nie przepadam za jego rolą w 'Heat'. Al był tam znacznie lepszy.

Propo najlepszej roli - zdecydowanie Travis Bickle. Jedna z najlepszych ról w historii kina. Period.

Jaceks_21

Taksówkarz, Wściekły byk, OC II, Łowca jeleni, Dawno temu w Ameryce. Kiedyś myslałem podobnie jak Ty, ale teraz, szanse między rolą Travisa, a La Mottą się wyrównały. Nie wiem która lepsza.

użytkownik usunięty
Banana_Power

Mnie nie było trudno usiedzieć, bo nie w ten sposób o tym myslę. Za każdym razem jestem zeelektryzowany tym występem.
Neil jest powściągliwy, lecz twarz aktora nie poprzez silną ekspresję mimiczną, lecz stonowaną, poprzez oczy które oddają tu to co bohater próbuje ukryć za maską z kamienia i postawą niewzruszonego profesjonalisty w subtelny sposób oddają jego pracę umysłową. To wielki występ De Niro. Moim zdaniem jeden z lepszych w karierze. Odwołuje się podobnie jak cały film Manna do dzieł Mellvilla i prototypowej postaci granej u tamtego reżysera z reguły przez Alaina Delona. Neil jest typem samuraja, człowiekiem

Banana_Power

hahah twoj zarzut tak glupi, ze rownie dobrze moglabym swteirdzic, ze Rudger Hauer byl do dupy w Łowcy Androidow, a chyba jestes jego fanem.

Wujek_John

w Jackie Brown

ApolloCreed_

I oczywiście w "Dawno temu w Ameryce".

użytkownik usunięty
Wujek_John

5 najlepszych ról?

- Wściekły Byk
- Poradnik pozytywnego myślenia
- Przebudzenia
- Łowca jeleni
- Przylądek strachu

Wujek_John

Najlepsze role :
1. Taksówkarz - Travis Bickle
2. Wściekły Byk - Jake La Motta
3. Przylądek Strachu - Max Cady
4. Łowca Jeleni - Michael
5. Ulice Nędzy - Johnny Boy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones