Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
157 158 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Podziwiam go właśnie za to jakim jest człowiekiem. Nigdy się nie zaczytywałam w jego życiorysie,
myślałam, że po prostu miewał raz lepsze role raz gorsze. Dopiero nie dawno natrafiłam na
informacje, że chce pomóc Melowi Gibsonowi w odbudowaniu kariery, bo kiedyś to on mu
pomagał, w czasie, gdy nikt nie chciał mu powierzyć żadnej roli. Poczytałam sobie trochę o jego
przygodach z alkoholem i narkotykami, naprawdę włos się jeży na głowie co wyprawiał ze swoim
życiem. Był najtańszym aktorem, teraz jest na samym szczycie. Ma świadomość co złego
wyprawiał, bez zażenowania opowiada o tym. Co bywa czasem zabawne jak np. w zeszłym roku
podczas promocji Iron Mana we Francji, kiedy wszyscy dookoła, włącznie z Gwyneth znali
francuski i po francusku mówili, on potrzebował tłumacza w końcu powiedział "nie jestem tak
świetnie wykształcony jak Gwyneth, w więzieniu nie uczą francuskiego" :D
To dla mnie przykład, że każdy się zmienia i może dostać drugą szansę.
W sumie to chyba i tak bardziej podziwiam jego żonę, że chciała z nim w ogóle być w czasie gdy
był jeszcze w wielkim dołku. Wielka kobieta.

P.S. Oceniając zdolności aktorskie, w końcu od tego jest forum ;) aktorem jest świetnym. Myślę,
że potrafi zagrać wszystko. I choć sam ma świadomość, że brakuje mu wykształcenia
aktorskiego, to powtarza dość często w wywiadach, że liczą się intuicja i chęci.

__luthien__

Zgadzam się, i jako aktor i człowiek jest genialny! Niestety coraz mniej już takich...

__luthien__

Właśnie, racja, szkoda, że nie wydano jeszcze po polsku żadnej jego biografii.

__luthien__

fajny post. też go bardzo lubię ;]

__luthien__

To świadczy o tym, że on najzwyklej posiada prawdziwy talent aktorski. Wypowiedź Downeya przypomina mi sensem słowa Tarantino, który również nie jest wykształcony w kierunku swojego zawodu “When people ask me if I went to film school, I tell them, 'No, I went to films,'” i które powinny stać się dewizą przemysłu filmowego. :)

__luthien__

Według mnie, jest po prostu wspaniały. Uwielbiam go i podziwiam, wielki człowiek. Jest też świetnym aktorem, fajnie ogląda go się w telewizji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones