Robert Górski

7,5
1 557 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Górski

Król Kabareciarzy!!! Wspanialy teksciarz kabaretowy!!! szanuje Go za to co uczynil wraz ze swoimi przyjaciolmi z KMN...sa Genialni!!! Pan Robert znakomicie czuje sie na scenie i potrafi perfekcyjnie wcielic sie w postac ktora przedstawiarozbawiajac cala widownie do lez!!! Guru Polskiego Kabaretu!!!

użytkownik usunięty
Iker

ooo, widze ze ty tez lubisz kabaret moralnego niepokoju. Ja ich po prostu ubostwiam.

A jaki jest wg ciebie najlepszy skecz?? wiem ze trodno powiedziec ale poniewaz wiele jest genialnych ostatnio spodobał mi sie skecz pt Gwidon i Romek:Kino

użytkownik usunięty
Iker

hmmm... trudne pytanie;)P wiele ich skeczy mi sie podoba, ale ten de best to chyba krecenie filmu historycznego, zaprezentowany na 22 pace chyba, i wszystkie te okazjonalne, ktore pokazuja na wystepach np. wizyta ksiedza czy lekcja "kim bede w przyszlosci" (haha, "malenka pieczareczka").

PS. Ostatnio jak byli w jaroslawiu, to pamietam ich bis: wchodza po kolei i mowią:
1.Cześć, no co tam?
2.Cześć, proszę ciebie
3.Cześć, no nie?
4.Cześć siema czy cos w tym rodzaju. Potem wchodzi pan Przemek i wypala prosto z mostu: "Cześć, KUR*A !!!" Ale byla brechta!!!!!!!!!

Słuchaj wiem o ktory skecz Ci prawda chodzi prosze ciebie...:) hehe :) o własnie wizyta ksiedza :D z tego to dopiero pianie:)

użytkownik usunięty
Iker

ostatnio tesz widzialam rozmowe z ministrem a dzisiaj na sopockiej nocy kabaretowej znowu stary skecz: walka bokserska (z panem śrubką;)

cześć słuchaj!! od jakiegoś czasu też uwielbiam ten kabaret a skecz pt"cześć słuchaj" mnie powalił oglądałam go już chyba z 15 razy i za każdym się śmiałam... :D a można go zobaczyć tutaj : http://www.maxior.pl/?p=index&id=32327&0 [www.maxior.pl/?p=index&...] pozdrawiam papa!

herka312

Dzięki wielkie napewno zobacze pozdrawiam fanke KMN!!!:)

użytkownik usunięty
Iker

Najlepsze skecze:
1. Wizyta księdza - jak obejrzałam, śmiałam się jeszcze dłuuuugo.
2. Wspomniane już ,,Czesc!".
3. Podział Polski-rewelacja!
4. Maks i Bożydar-polecam, pan Górski tańczy!
5. Skecz, który wystawiali w Opolu w tym roku- ojciec i syn gej z partnerem-Niemcem (,,A ja jestem Stanisław Sosna, w skrócie...no wiesz, co", ,,Na dwa fronty jeszcze nikt nie wygrał, nie Andreas?", ,,Uważaj, na rogu stoi gestapo z radarem!" i najlepszy, który mnie powalił-,,To po to twój dziadek bronił Wału Pomorskiego, żebys ty teraz, bez walki, szlaban podnosił!")

3 MERCEDESY I HITLER KAPUT hahahahah

A nie oglądaliście skeczu pt."Drzwi"?Ten też jest genialny ;D A "Wizyta księdza"wymiata haha

Iker

Górski ma świetne teksty zwłaszcza związane z nieznaną do końca postacią Badyla. Te monologi powalają!

Shaolin_Si

tak, np. ostatnio oglądałam ,,Rozmowa o piłce nożnej", też świetne. :)
,,Cześć Badyl, co robisz?" ,,Prawo jazdy robisz, to słuchaj: weź i mi zrób. A ja co robię: sprzątram. no co w tym dziwnego? Leż na kanapie i wzrokiem omiatam sufit" czy jakoś tak, po prostu świetne!!! Albo drzwi (jakie pan chce te drzwi: prawe czy lewe?- OBROTOWE!!!) wizyta ksiedza, rezerwacja biletów i jeszcze wiele innych

Iker

Moje ulubione skecze (kolejność przypadkowa):
-To idiotyczne
-Drzwi
-Ankieta
-Polacy w Londynie
-Mafia
-Cześć (Wraz z Ani Mru Mru)
-Wizyta księdza
-Niemiec
-Rozmowa z ojcem
-Krzyżówka
no i wszystkie z Badylem

Iker

Trudno znaleźć takie które nie są dobre. Ale ja bardzo polecam, np. jak była cała seria "Historia literatury wg. KMN" skecz "Przygody dobrego wojaka Szwejka", z serii "Historia świata wg. KMN" o Hitlerze podczas pierwszej wojny światowej. Albo "Wizyta księźdza", "Drzwi", albo kiedy Górski gra studenta, który próbuje zaliczyć test z historii.

Iker

No i obowiazkowo tygodnik moralnego niepokoju - inz. Mrownica rzadzi :)

Moje ulubione skecze(kolejność przypadkowa):
-Drzwi
-Wizyta księdza
-Krzyżówka
-Polacy w Londynie
-Imię dla dziecka
-Mafia
-Telefon z więzienia
-Impreza u Bogdana
-To idiotyczne
-Wywiadówka

Iker

Uwielbiam jego monologi jak i występy z grup
P.S. niestety PANIE GÓRSKI publiczność jest zawiedziona występami tej pani 'zastępowej' zamiast Kasi Pakosińskiej, Kabartet Moralnego Niepokoju bez Pakoski to już nie to samo.
Jej śmiech zabija :D

otanek

Wow myślałem, że tu bd hejty na niego a tu! Zaskoczenie. Niestety muszę jednak to zniszczyć. Facet jest cienki jak plasterek salami. Popisuje się i nic ciekawego nie robi. Zero talentu, 100% popsiów. A w Polsce są naprawdę świetni i czołowi kabareciarze, kabaretowy klub spdał przez niego na dno.

prix22

wymień tych CZOŁOWYCH kabareciarzy..??

Iker

Joanna Kołaczkowska i hmmm... prócz tego jest kilka nazwisk kabaretów nieznanych szerszej publiczności, które występują na małych imprezach w min. Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i w wielu innych miastach Polski. Są sto razy lepsi niż R.G! Przede wszystkim mają świetne śmieszne skecze i się nie popisują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones