Robert Jarociński

7,9
1 912 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Jarociński

Zadziwiające, że aktor tak wyrazisty z świetnym charyzmatycznym wyglądem i pasującym do wyglądu głosem tak rzadko pojawia się na ekranie. Zrozumiałabym gdyby słabo grał ale tak nie jest. Chociaż to akurat żaden wyznacznik bo przecież na topie jest z kilka tuzinów aktorów którzy nie potrafią grać do tego nie wyglądają, głos zwyczajny, a mimo to pojawiają się wszędzie. Tymczasem aktor z świetnym wyglądem, głosem i grą pracuje głownie głosem. Chyba, że tak woli to spoko ale szkoda.

sylbow

Chyba tak woli, to fragment wywiadu "Postrzega się nasze środowisko przez pryzmat celebryctwa i ma się wrażenie, że cała branża to dziesięciu aktorów i siedem czy osiem aktorek. Tymczasem najwięcej jest właśnie takich aktorów jak ja, takich za którymi nie jeżdżą paparazzi i którzy nie trafiają na okładki pism lifestylowych. Dostajemy mniejsze zadania na scenie czy przed kamerą i mniejsze pieniądze za naszą pracę, ale jesteśmy tak samo potrzebni jak Piotr Adamczyk i Magda Cielecka. I wcale nie mniej zajęci od nich. W 2016 roku miałem dwie premiery, zagrałem ponad sto spektakli w teatrze, wystąpiłem w trzech filmach fabularnych i trzech serialach, w radiu nagrywałem słuchowisko raz na trzy tygodnie. Do tego dochodzi czytanie audiobooków i praca w dubbingu co dwa - trzy dni. To wszystko przecież też robota dla aktorów. Gdyby miarą zawodowej satysfakcji miało być wyłącznie zagranie Hamleta, Otella czy Lady Makbet, to środowisko byłoby gromadą rozszalałych frustratów. A nie jest."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones