Robert Knepper

Robert Lyle Knepper

8,3
10 458 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Knepper

Twarz mordercy i pedofila, a gdzieś tam w głębi dobry człowiek, który raz na jakiś czas wydostawał
się z "pułapki negatywizmu" :) Takie smutne życie miał ten "Theodoro". A przecież inteligentny był, niewiele mniej od głównego bohatera. Brutalny, ale skuteczny. Zawsze potrafił sobie zagrzać miejsce, gdzie zyski tam i on. Robert Knepper to postać stworzona dla T-Baga, najlepszy w "Prison Break". Zawsze będzie z nim kojarzony.

Sebu_BGZ

tak naprawde to T-Bag to byl znacznie inteligentniejszy od Scofielda , nie byl sentymentalny ,potrafil zrobic to co trzeba nie patrzac na przeszlosc . z tym miejscem to racja ,szczególnie w 4 serii gdy sie zatrudnil w tej firmie i wczesniej w Sonie . zaczal od popychadla szefa a skonczyl jako czlowiek który obalil jego wladze . T-bag to postac stworzona dla Roberta Kneppera :)przeinaczyles :)

dawid10809

Niezły babol, którego nie zauważyłem i nie mogę już poprawić, ale dzięki za zwrócenie uwagi ;)

Sebu_BGZ

spoko :) swoja droga gdy pierwszy raz zobaczylem T-Baga to sie zaczalem bac a ten usmieszek dopelnil wszystko

Sebu_BGZ

to jest naprawde genialna postac, jedna z najlepszych jakie widzialem jesli chodzi o oprychow, mordercow, pedofili i szajbusow (tak sie sklada ze T-Bag ma wszystkie te cechy) w filmach czy serialach.

Sebu_BGZ

Nie był inteligentniejszy od Scofielda, bo Michael był geniuszem, świetnym strategiem. T-Bag był za to cwany, sprytny i nieobliczalny - to sprawiało, że tam, gdzie Michaela powstrzymywały zasady moralne, tam T-Bag nie miał oporów przed działaniem.

Metropholis

Chyba pomyliły ci się klawisze bo to nie autor tematu twierdzi że był ten psychol inteligentniejszy od scofielda tylko ten dawid niżej

Sebu_BGZ

Mimo genialnej gry aktorskiej postać T-Baga była mocno naciągana.Na potrzeby scenariusza twórcy utrzymywali go przy życiu aż do końca serialu.Zawsze musiał być ten czarny charakter. Kiedy bohaterowie uciekali powini go związać i zostawić w tunelu czy wariatkowie. Albo potem gdy stracił dłoń powinien dostać od razu w łeb.

Sebu_BGZ

Ja byłem pewny,że T-Bag ze swoją inteligencją nigdy by nie ufał generałowi,ale jednak chyba tak chcieli zakończyć tą historie jego postaci,a szkoda bo miała większy potencjał.Wierzyłem,że jak został wtedy sam na sam z Sarą to jej pomoże,bo przecież widział,że Krantz chce się go pozbyć i tak.Jakby to zrobił pewnie reszta pomyślałaby nad jego uniewinnieniem i nie trafiłby znowu za kraty.

użytkownik usunięty
danii20

Szkoda, że T-bag trafił z powrotem do Fox River, ale jest nadzieja, że uciekł po wydarzeniach z serii.

A on nie trafił do Miami? W 2 ostatnich odcinkach było pokazane,że był w Miami obok więzienia gdzie była Sara.

użytkownik usunięty
danii20

To dziwne, bo na wikipedii było napisane, że jako jedyny wrócił do Fox River, ale sprawdzę.

Trafił do Miami w "Skazany na śmierć: Ostatnia ucieczka", ale w ostatniej scenie 4 sezonu (cztery lata później) był w Fox River. Zatem pewnie go przenieśli z Miami do FR. W Miami został złapany, ale swój nędzny żywot spędzi w FR.

użytkownik usunięty
Goja_2

Z pewnością dostał dożywocie bez możliwości zwolnienia. A ktoś taki może ubiegać się wtedy o apelację lub ułaskawienie ?

Po dwukrotnej ucieczce, tylu morderstwach, i wcześniejszych wybrykach... raczej nie. No chyba, że ucieknie :)

użytkownik usunięty
Goja_2

Też mam nadzieję, że ucieknie. Czy nawet jak sąd uniemożliwi zwolnienie warunkowe, to może liczyć na apelację lub ułaskawienie ?

Lel, nie wierzę, taka szuja miałaby się ubiegać o ułaskawienie? :D on powinien od razu krzesło dostać po powrocie, jest zbyt niebezpieczny...
a ty masz nadzieję, że taki typ ucieknie -.-

danii20

Jak on za pierwszym razem miał już dożywocie to dziwne,że po tej ucieczce i kolejnych zabójstwach nie dostał krzesła.Może to dzięki temu,że jakoś pomógł w odbiciu Stylli?

danii20

Scylli*

danii20

Mnie też to dziwiło, drań powinien dostać karę śmierci, ale scenariusz nie miał by wtedy takiego uroku.

danii20

Nie wszędzie jest kara śmierci. Zależy to od prawa stanowego.

Tak się zastanawiam, czy ten aktor nie mógłby zagrać Jokera. Chyba nie ma lepszego kandydata na tą postać.

danii20

Jakie krzesło?! już od dawna tylko na zastrzyk uśmiercają widze że nie na czasie jesteś xd...ale co do samego tego psychola to jak mało kto powinien być"Skazany na śmierć" bo sk****syn zwyczajnie na to zasłużył i powinien umierać długo i w męczarniach.szkoda że nie uśmiercono w serialu go na koniec byłaby to symboliczna sprawiedliwość

Sebu_BGZ

Genialna scena ukazujaca te jego 2 twarze to moment chyba w 16 odcinku 1 sezonu prison break, gdzie jest pokazane jak poszczegolne postacie trafialy do wiezienia... pozniej jest scena wizytacji gdzie była T-Baga go odwiedza i na koniec pluje na szybke ich oddzielajaca. On tam mowi, ze dzieki niej jego złe alter-ego umarlo, ale teraz gdy przez nia wrocil do wiezienia to sie odrodzilo i tam tak zajebiscie jego wzrok sie zmienia z miłego w nieobecny i odczłowieczony, aż ciary miałem na plecach :D Geniusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones