Robert Więckiewicz

8,2
81 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Więckiewicz

Uwielbiam tegoż aktora przede wszystkim za rolę u Smarzowskiego. I w "Domu Złym" i w "Pod mocnym aniołem" zagrał
znakomicie. Godną zapamiętania rolą może być też "Wałęsa". Choć film nieudany to Więckiewicz go ratuje :-) Talent, po
prostu talent.

lanabanana_LANGE

chyba masz cos z okiem bo on nie gral w Domu Złym

killafornia

a ty z mózgiem bo grał

killafornia

Kallafior, tak oglądasz film,że nie wiesz kto w nim grał ? Bierzesz się za kino, którego nie rozumiesz, przysypiasz a później,żeby uchodzić za ynteligenta oceniasz 10/10 :)

lanabanana_LANGE

Utalentowany i sympatyczny.

lanabanana_LANGE

Wałęsa to film nieudany? Wręcz przeciwnie. Bardzo udany jak na film, na którym wszyscy psy wieszali od poczatku produkcji. Nie wybitny, nie genialny, ale po prostu bardzo dobrze zrobiony (chwali się przede wszystkim scenariusz), z dobrym podejściem do bohatera (ani nie powie się, że Wałęsa to oszust, ani że bohater - w dodatku zaniedbujący rodzinę) i co wazne - naprawdę mistrzowsko zagrany. Mam tu na mysli rzecz jasna, rolę Więckiewicza. Dopiero w tym filmie zobaczyłam, jaki to jest genialny aktor.

lanabanana_LANGE

Otrzymał właśnie nagrodę za główna rolę w filmi Pod mocnym aniołem na festiwalu w Tokio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones