Robert Więckiewicz

8,2
81 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Więckiewicz

W latach 70. i 80. czyli najlepszych dla polskiego kina trzymałby halabardę i nikt by nie dał mu kwestii dłuższej niż dwa zdania. Gada przez nos. A teraz takie czasy, że taki grajek jest milionerem i uchodzi za najlepszego. Straszne czasy. A głupie baby jeszcze piszą że jest przystojny.

chwilozof

No to cofnij się do lat 70,80,a jego nie oglądaj,albo sam rusz w aktorstwo skoro taki grajek dał sobie radę..........

miarara

Nie da się cofnąć. Nie oglądam go. W aktory nie ruszę bo sie tym brzydzę. dawaj nastepne pytania.

chwilozof

Czy bóg istnieje?Co sądzisz o chemtrail?Ile wynosi pierwiastek z 666?Czy Putin napadnie na Polskę?Dlaczego w biedronce były dzisiaj drogie pomidory?Czy jeśli jutro zapiszę się do kardiologa to przyjmie mnie do 2019?Na razie tyle,to miło,że zechciałeś zostać moim googlem ;)

miarara

Odpowiedź na powyższe pytania - NIE. Dawaj dalej.

miarara

hahah dobree!

miarara

Miarara :D Świetne pytania :D Dzięki za poprawę humoru ;))

JustynOryg

Miło mi :D

miarara

:)
A pytania na prawdę ciekawe. Na tyle, że sam bym na nie odpowiedział choć w niektórych sprawach chyba nie mam odpowiednich kwalifikacji ;)

JustynOryg

"naprawdę"

paulusia30

Raaaany... Taka gafa -.- Zapadnę się chyba pod ziemię. Dzięki za poprawkę ;)

miarara

uśmiałam się :D

chwilozof

Leczysz sobie jakieś kompleksy? Gościu ma talent i widać, ze traktuje poważnie to co robi. Co do urody facet nie musi być lalusiowaty ale musi mieć w sobie ten błysk.Tego fenomenu nie zrozumiesz.Ale się nie zabijaj! Można z tym żyć.

kinofanka_2

Chodzi o to, że Więckiewicz jest ogólnie rzecz biorąc przereklamowany. Pompowany głównymi rolami, gdzie nie zawsze wypada na nawet 70%, a media robią z niego chooy wie jakiego geniusza-kameleona. No bez przesady...

sweet_anger

Wolno Ci tak uważać, a ja to szanuję choć się z Tobą nie mogę zgodzić.Ocena aktorskiej kreacji ( nie chodzi tylko o przypadek Więckiewicza) to sprawa indywidualnej wrażliwości każdego widza na odbiór sztuki. Wiadomo,że gusta nie podlegają dyskusji. Mimo różnicy zdań, dziękuje za opinie i pozdrawiam!

kinofanka_2

Pozdrawiam rónież i gratuluję wysokiej kultury, to dziś rzadkie :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones