Robert Więckiewicz

8,2
80 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Więckiewicz

chyba najbrzydszy z polskich aktorow

Oswaldd

uroda nie świadczy o umiejętnościach gry aktorskiej :) wg mnie świetny aktor, więcej takich polskich aktorów.

Oswaldd

byc moze, ale ma cos w sobie, co przyciaga. mnie sie podoba. ponadto ma swietny tylek, ktory ukazano w pelnej krasie w 'vinci' :D

cigarettesmoke

Albo w "Pod mocnym aniołem", hahahaha.

Oswaldd

Mam to w DUPIE czy jest ładny czy brzydki, ważne żeby grał dobrze.

joker895

a mi się bardzo podoba :)
'Mężczyzna powinien być tylko troszkę ładniejszy od diabła' i absolutnie się z tym zgadzam... poza tym ma charyzme,dobrą posturę i ma w sobie coś,co przyciąga,.

Oswaldd

chyba z ciebie!

Oswaldd

jeden z najseksowniejszych polskich aktorów :D

Oswaldd

Dla faceta pewnie tak. Wiekszosc kobiet widzi w nim to coś. Jest seksowny. Mrrau.

Atesia88

nie wiedzialem, myslalem ze kobiety wola tylko pieknisiow typu Pattison

Oswaldd

Raczej dziewczynki. Kobiety wolą prawdziwych facetów ;)

Atesia88

dokładnie :* :))

użytkownik usunięty
Oswaldd

Źle myślałeś

Oswaldd

A z której strony Pattison jest piękny??

Więckiewicz to najlepszy polski aktor.
Najlepsze życzenia z okazji urodzin dla niego :DD

Oswaldd

Jeden z najlepszych polskich aktorów, "młodszego" pokolenia. A jego gęba mi nie przeszkadza, ważny jest poziom aktorstwa. Taki Willem Dafoe też piękny nie jest, a jako aktor bardzo dobry :)
PS. Widziałem zwiastun filmu o Wałęsie z Więckiewiczem, aktorsko pierwsza klasa (szczególnie mimika i głos)!

vuduu

wybacz ale Dafoe wyglada swietnie, chcialbym miec taka buzke jak on ( zahartowanego drania ) poszukam tego zwiastuna o Walesie bo widzialem jedno zdjecie to byl bardzo podobny do Lecha

vuduu

Ma dobry głos i błysk w oku (inteligentny człowiek) i potrafi przyciągnąć i utrzymać uwagę widza. Gra świetnie. Nie jest lalkowaty ale jest przystojny. Dobrze, ze gra różne role.
Podam inny przykład. Pamiętacie Kirka Duglasa . Wolałam tego aktora od jego lalkowatego syna Michaela Duglasa.

Oswaldd

Raczej na odwrót. heh żadko właśnie zdarza sie facet z taką buźką jak on :)) (atut), Oswaldd też takie twgo typu zdjęcie widziałam, tak jakby staneli obok siebie no nawet nawet :)) 0,Pozatym Więckiewicz ma świetny głos, który bardzo mi się podoba, aktorsko 100\100 porównując go do innych polskich aktorów świetny.

loniie21

+ Ma to coś, coś czego nie da się opisać

Oswaldd

lol, normalny facet ani ładny ani brzydki

Oswaldd

po prostu wygląda jak typowy, przeciętny Polak :D

Oswaldd

Czy to nie cudowne? :)

Oswaldd

Może i nie jest urodziwy,ale dzięki temu,może grać bardzo charakterystyczne role.Na przykład rola Blachy,w,,Świadku Koronnym,,

Oswaldd

A mnie urzeka jego uroda.

Oswaldd

Jeśli jesteś facetem, to nie powinieneś oceniać urody faceta. Mnie ten aktor się podoba. Uważam, że dla aktora jest lepiej gdy ma coś charakterystycznego w wyglądzie. Ilu aktorów "lalusiów" zrobiło karierę? Czy Holoubek ze swoimi dużymi uszami był śliczny?

jagoda49

Brawo Jagoda 49!. Jestem kobietą i potwierdzam, facet musi mieć w sobie tę iskierkę ,ten błysk, to coś nieuchwytnego, co przyciąga uwagę , nie tylko kobiet. A zwłaszcza, kiedy ten facet jest utalentowanym aktorem. Więckiewicz na ekranie natychmiast rzuca się w oczy, a wspaniałym głosem pieści ucho( słuchałam ostatnio kilka audiobooków z jego udziałem - niesamowita przyjemność ) Pozdrawiam i gratuluję dobrego gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones