Roman PolańskiI

Raymond Roman Thierry Liebling

8,3
14 563 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Roman Polański

"Dziecko Holocaustu"... Tak nazwał Polańskiego Tomasz Nałęcz (doradca prezydenta). Wynika mu z tego, że prokurator amerykański wnioskując o zatrzymanie Polańskiego wykazał się "absolutną ignorancją":

http://www.tvn24.pl/nalecz-nie-bylo-zadnych-negocjacji-ws-polanskiego-absolutna- ignorancja-usa,484357,s.html

Czyli wszystko jasne! "Dziecku Holocaustu" wolno wszystko. Polańskiemu wolno się dopuszczać pedofilii i ma pozostać bezkarny. Inne "dzieci Holocaustu" w Izraelu mogą kraść i zabijać i też nic nie wolno im powiedzieć, a do tego trzeba się użalać nad ich losem, czcić Holocaust i im za niego w nieskończoność bulić...

robokopo

Naprawdę uważasz, że to jest właściwe miejsce dla prowadzenia politycznej agitki? Pranie mózgu możesz sobie urządzać na niedzielnych obiadkach i w salkach katechetycznych.

wurtz

A ty co uważasz? Że Polański powinien być bezkarny jako tzw. "dziecko Holocaustu"?

robokopo

Określenie "dziecko Holocaustu" zostało użyte tylko i wyłącznie w kontekście ostatnich wydarzeń, z którymi jest związana wizyta Polańskiego w Polsce. Uważam, że Polański jest winny w sprawie tego, co zrobił kilkadziesiąt lat temu - to nie ulega wątpliwości. Uważam jednak, że pastwienie się nad facetem, który przeżył już swoje i poniósł karę za swoje czyny (zapoznaj się z całą, zagmatwaną historią procesu w USA, zatrzymaniem w Szwajcarii, aresztem domowym itp., itd.) jest po prostu nieludzkie. Myślę, że Polska nie powinna się uginać pod naciskiem amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości - to jest Polak, nasz rodak, nasz obywatel. Nikt poza amerykańskim wymiarem sprawiedliwości oraz garstką nienawistnych Polaków, którzy uwielbiają znęcać się nad swoimi rodakami, nie domaga się w tej sprawie żadnych działań. Rozum powinien wygrać ze złymi emocjami.

wurtz

1. Cały ten słowotok bierze swoje źródło w oczytaniu z pewnych źródeł - Wyborczej, która jest gadzinówką, żydowską gazetą dla Polaków.

2. On nie jest naszym rodakiem. Chyba że jesteś Żydem, to wtedy on jest rodakiem, ale dla ciebie.

robokopo

1. Już zaczynają się inwektywy... Chcesz się teraz licytować, kto co czyta, kto komu wierzy i kto z jakich źródeł czerpie? Uważam to za zbędne - zwłaszcza, że Wyborczej nie czytam, choć pewnie nie uwierzysz, bo już sobie ułożyłeś prosty, wypełniony twoimi uprzedzeniami i wyobrażeniami, obraz osoby, która śmiała się w jakiejś sprawie z Tobą nie zgodzić. Bardzo charakterystyczne dla pewnego typu ludzi postrzegających świat w czarno-białych barwach.

2. Czy Ci się to podoba, czy nie - Żyd może być również Twoim rodakiem. Tego typu uprzedzenia najczęściej świadczą o kompleksach, poczuciu niższości i braku elementarnej wiedzy (czyt. ignorancji).

wurtz

1. Wiem, wiem... Wszystko należy relatywizować (czyli de facto bagatelizować), gdy chodzi o przewinienia żydów. Natomiast przewinienia gojów powinno się wyolbrzymiać, generalizować i utrzymywać na topie, by wiadome plemię mogło na tym żerować po wsze czasy...

2. Nie! Żyd nie może być moim rodakiem, czy TOBIE się to podoba czy nie. Tak samo jak Węgier czy Francuz. Tylko że oni nie są na tyle bezczelni, by mi to wmawiać, bo znają granice i umiar.

robokopo

Oczywiście że nie jest naszym rodakiem.Naszym rodakiem jest ksiądz Wesołowski ,wielki wielbiciel chłopców i ich genitaliów.
Naszym rodakiem jest Trynkiewicz,też wielki wielbiciel chłopców,szczególnie martwych.Możesz być dumny ze swoich rodaków:DDD

Tak na marginesie nieuku,Polański nie dopuścił się pedofilii,a gwałtu na nieletniej.Tak ma napisane w akcie oskarżenia.Zgwałcił jedną nieletnią ,a przespał się z tabunami aktorek oraz modelek.Jaki z niego pedofil???Ty byś pedofila nie rozpoznał nawet gdyby ci dżem z pączka wyjadł.

llama777

Wiem, wiem... księdza Wesołowskiego należy ścigać i się nim brzydzić, a Polańskiego należy chronić przed karą i się nad nim użalać, ponieważ jest "dzieckiem Holocaustu"...

Podobnie jest z Izraelem. Tam same "dzieci Holocaustu", więc mogą bezkarnie okradać i mordować Palestyńczyków... i tacy jak ty nie rozpoznają w tym nic zdrożnego, bo uszy mają nastawione i mózgi doszczętnie przeżarte przez żydowską propagandę, choć zarzekają się, że takowej w ogóle nie ma...

llama777

llama777, a propos "gwałtu": w amerykańskim prawie, które obowiązywało w latach 70-tych każdy czyn pedofilski (bez znaczenia, czy za zgodą ofiary, czy wbrew jej woli) był określany mianem gwałtu. Nie było wtedy żadnego zapisu odnośnie czynów pedofilskich takich, jak doprowadzenie do stosunku z nieletnią, czy do tzw. innych czynności seksualnych. W naszym rozumieniu tego słowa gwałt jest siłowym doprowadzeniem do stosunku płciowego z osobą trzecią wbrew jej woli. W przypadku Polańskiego są niejasności, jak to było z wolą pokrzywdzonej. Tak, czy siak - musiało to zostać określone, jako gwałt, bo nie było alternatywy.

wurtz

A może coś wiesz z taką samą "głębią analizy" na temat tego księdza z Dominikany? Może jego weźmiesz w obronę? Może spróbujesz mi wyjaśnić, dlaczego z Polańskim tak się cackają, a z tym księdzem nie?

robokopo

To akurat jest bardzo proste - ksiądz Wesołowski jest pedofilem, na co wskazują jego notoryczne praktyki seksualne z nieletnimi chłopcami, którym płacił za stosunki, których wykorzystywał, których fotografował nago itp., itd. Właśnie na tym polega pedofilia - jest to niemoc zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych w relacji z osobą dorosłą odmiennej płci. Uważam, że pedofilię należy piętnować i zwalczać z całą mocą. W przypadku Polańskiego był to jedynie czyn pedofilski wobec osoby o odmiennej płci, co nie kwalifikuje go określenia mianem "pedofil". To z resztą zostało zapisane w oficjalnym raporcie po szeregu badań psychiatrycznych i kilkutygodniowej obserwacji w zakładzie terapeutycznym i więzieniu Chino. Z łatwością można znaleźć oficjalny raport lekarski w sprawie Polańskiego. Cała ta sprawa powinna być już dawno rozwiązana, bo taka była treść ugody zawartej miedzy prokuraturą, Sędzią i obrońcą Polańskiego. Niestety sędzia Rittenband zmienił zdanie i powiedział "Ja tego Polaczka jeszcze dorwę".

Czy naprawdę nie widzisz różnicy między notorycznym, wieloletnim wykorzystywaniem seksualnym 10-12-letnich chłopców, sporządzaniem i gromadzeniem materiałów pedofilskich przez księdza Wesołowskiego, a tym że Polański przespał się z 13-letnią modelką? Fakt, było to jeszcze dziecko, ale zachowywało się jak młoda kobieta. Wcale go nie bronię, bo był to czyn naganny i za to go potępiam, ale uważam również, że swoje już odcierpiał i ściganie go teraz jest czystym sadyzmem podszytym interesem politycznym.

wurtz

Brednie, brednie, brednie. Rzygać się chce, jak się TAKIEGO TOTALNEGO IDIOTĘ czyta.

robokopo

Nie ma to, jak merytoryczne argumenty - widzę, że jesteś mistrzem intelektu i rzeczowej debaty, więc gdzie mi tam do Ciebie. Chyba nie jestem godny, by z Tobą dyskutować.

wurtz

U ciebie same merytoryczne argumenty:

1) "ksiądz Wesołowski jest pedofilem", "właśnie na tym polega pedofilia", "w przypadku Polańskiego był to jedynie czyn pedofilski". Tak się składa, że penalizowane są akurat CZYNY a nie PODATNOŚĆ na czyny...

2) [Polański] "swoje już odcierpiał". Wymiaru sprawiedliwości nie interesuje, czy ktoś "swoje już odcierpiał", czy "nie odcierpiał", bo każdy by mówił, że "swoje już odcierpiał". Wymiar sprawiedliwości interesuje jedynie WYMIERZENIE SPRAWIEDLIWOŚCI.

Twoja tępota umysłowa osiąga zenit.

robokopo

Kolego, przede wszystkim się uspokój i weź głęboki oddech, bo czuję, że się spociłeś przed monitorem:-)

1) Rozumiem, że według Ciebie ksiądz Wesołowski ma po prostu taką "podatność" i nic złego nie zrobił? Hmmm, ciekawe - aż trudno uwierzyć, że media się nim interesują. Ale to przecież tylko syjonistyczne marki: Wyborcza, TVN, Polsat, które chcą zniszczyć KK, prawda? Widzę, że jesteś świętszy i mądrzejszy od samego Franciszka w sprawie pedofila Wesołowskiego. Możesz go bronić, śmiało.

2) Tak, Polański już swoje odcierpiał, bo siedział w zakładzie i w więzieniu w USA na drodze ugodowego rozwiązania sprawy. Potem sędzia Rittenband nie wywiązał się z tego dokumentu. W cywilizowanym świecie nie można dwa razy karać człowieka za to samo, naucz się tego - nawet prokurator, który oskarżał Polańskiego powiedział, że było to skandaliczne bezprawie i że nie dziwi się, że Polański uciekł.

wurtz

Jesteś skończonym idiotą, totalnie zmanipulowanym przez media:

1) Jeżeli ktoś popełnił czyn pedofilski, wymiaru sprawiedliwości nie interesuje, czy ktoś "już swoje odcierpiał", czy też jest "dzieckiem Holocaustu".

2) Polański nie został póki co za nic ukarany i dlatego nie może być mowy o podwójnym ukaraniu. Jego domniemane cierpienia się nie liczą.

3) Ja Wesołowskiego nie bronię. Podaję go jedynie jako przykład. Ty Polańskiego bronisz, bo jesteś kompletnym idiotą.

robokopo

Oj, widzę, że nie znasz sprawy i naoglądałeś się Trwam i Republiki - to media mówiące tym samym "chrześcijańskim" bełkotem, co Ty. Może najpierw zainteresuj się kwestią karną w przypadku sprawy Polańskiego, a potem zabierz głos. Jeśli się nie znasz to zamilcz i idź się pożalić na plebanię.

Tak na marginesie - jeszcze raz mnie obrazisz, mały polaczku, a zgłoszę wraz z innymi użytkownikami internetowy wniosek o zablokowanie Twojego konta.

wurtz

Niestworzone brednie.

Zgłaszaj, pożyteczny idioto, wniosek o zablokowanie mojego konta. Ja zgłoszę wtedy wniosek o zablokowanie twojego konta ("polaczku" jest analogiczne do "żydku", więc jeżeli usuwają "żydków", to i usuną "polaczków").

Ja mam prawo do formułowania ocen w stosunku do ciebie po tym, co widzę. Karalne jest tylko obrażanie wprost (np. ku..., sku...). Natomiast że ciebie coś obraża, to jest twoja sprawa. To, że jesteś pożytecznym idiotą, to jest jedna z ocen. NEGATYWNA, bo wyobraź sobie, że takie też istnieją i mogą ODNOSIĆ SIĘ DO CIEBIE.

robokopo

"Pożyteczny idiota", "pożytecznemu idiocie", "pożytecznego idioty"... Nauczyłeś się jednego określenia i każdego, z kim się nie zgadzasz tak nazywać, polaczku?;-)

Tak, jesteś polaczkiem - małym, zawistnym, zakompleksionym polaczkiem pełnym agresji i goryczy. Nie dorosłeś do tego, żeby określać Cię mianem Polaka, bo to wiąże się z godnością, szacunkiem i honorem. Proszę, nie pouczaj mnie z prawa, bo akurat wielką wiedzą w tym temacie nie możesz się pochwalić.

wurtz

Miałeś mnie zablokować "wraz z innymi użytkownikami"! Dlaczego tego jeszcze nie zrobiłeś? Czyżby dlatego, że ci odmówili, bo odróżniają OCENĘ od OBRAZY WPROST?

Wiem, wiem... Ty jesteś taki nowoczesny, zachodni, pro-izraelski i tolerancyjny, bo tak ci mówi syjonistyczna propaganda, którą powtarzasz jak papuga...

robokopo

Nie zgłosiłem sprawy, bo nie będę się zniżał do Twojego poziomu. Gdybym ja Cię obraził w ten sposób to z pewnością jako pierwszy poleciałbyś na skargę, żeby mi zrobić na złość.

Tak, staram się być nowoczesny tak, gdzie uważam to za stosowne. Pro-izraelski nie jestem. Tolerancyjny? Do granic rozsądku. Coś jeszcze chcesz o mnie wiedzieć?

wurtz

Nie musisz mi robić łaski. Zgłoś to! Zobaczymy, czy mnie zablokują. Już ci mówiłem o "obrazie wprost" i "obrażeniu się". Obrazić się można o wszystko, a z powodu oceny negatywnej już szczególnie. Przypominam ci casus Ziobry nazwanego przez Millera "zerem". Sąd powiedział, że Miller miał prawo do oceny, do negatywnej oceny. Powód oddalił.

Ty jesteś pożytecznym idiotą. Jak syjonistyczna propaganda prawi, że Polański niewinny, to niewinny (już oni znajdą w nim pokłady dobra; to był tylko "czyn pedofilski", to była już 13-letnia "kobieta", "swoje już odcierpiał", "dziecko Holocaustu"). Jak syjonistyczna propaganda prawi o księdzu z Dominikany, że winny, to u ciebie winny.

llama777

"tabunami aktorek oraz modelek"
tabunami nieletnich* aktorek oraz modelek. Niezły oblech.

Surine

Oprócz Ciebie nikt o tym nie wie.Dowody.

llama777

Oprócz mnie? Widać, jak dobrze znasz przypadek Polańskiego. Radzę poczytać. Charlotte Lewis, którą molestował Polański gdy miała16 lat (choć zaczął ją "podrywać" gdy miała jeszcze 15, co też jest poniżej wieku przyzwolenia w USA) to tylko jeden z przykładów.

Surine

Charlotte Lewis poznał jak już uciekł z USA, więc sam kręcisz. Do tego ta pani słynie z oskarżania różnych osób i różne rzeczy, nie jest brana przez nikogo zbyt poważnie. Za to faktem jest, że Polański był związany z bardzo młodziutką Nastassja Kinski, z którą wciąż utrzymuje dobre kontakty.

brava

Jakie to ma znaczenie, że poznał ją potem?

brava

Jakie to ma znaczenie, że poznał ją potem?

Surine

Sam napisałeś coś takiego: "choć zaczął ją "podrywać" gdy miała jeszcze 15, co też jest poniżej wieku przyzwolenia w USA". Delikatnie mówiąc mieszasz fakty - są w Europie, a ty piszesz o USA. Co ma piernik do wiatraka. Do tego powtarzam Charlotte Lewis nie jest zbyt wiarygodną osobą, przyłapano ją już na kłamstwach (w innych sprawach). Jeśli już masz się oburzać to podałem ci prawdziwy związek Polańskiego z młodziutką Nastassja Kinski, no, ale oni wciąż utrzymują dobre kontakty i się spotykają towarzysko.

Surine

Dowody!!! Oskarżyli go o "molestowanie" Charlotte Lewis?Ma wyrok skazujący? "to tylko jeden z przykładów",jakich przykładów???Dowody!! Jakie ma akty oskarżenie i wyroki skazujące w sprawie "tych innych przykładów"???
Udowodniony ma tylko jeden.Nic poza tym.Rozczarowany?

llama777

Nie dam ci dowodów w postaci zdjęć czy aktów oskarżeń, lol. Ale masa osób w tym środowisku wie, że Romek słynie z podrywania nieletnich aktorek i modelek. Tacy degeneraci jak ty zapewne założą, że te wszystkie legendy krążące w towarzystwie są zupełnie bezpodstawne, wyssane z palca, co? Tak jest najwygodniej. Jesteście mega naiwni. xD

Surine

"Legendy" bezpodstawne :DDDD
Sam sobie odpowiedziałeś :DD Znajdź definicję "legendy" nieuku.Sam się podłożyłeś.

llama777

Określenie tego "legendami" miało charakter ironiczny, nieuku.

Surine

Dzięki za podpowiedź.Jak ktoś mnie kiedyś zgasi,tak jak ja ciebie,to szybko mu odpowiem, że to co mówiłem to była ironia.Popracuj nad "ironią",matole.

wurtz

Wg >niektórych< warunki życia w Polsce są najgorsze na świecie. Biedni rodacy pracują 16 godzin na dobę - żeby związać koniec z końcem za 1200 złotych. Jednocześnie mają czas na chrzanienie głupot w internecie. Indoktrynacja ponad biedę. ;p

Troublesome

Cieszę się, że są jeszcze ludzie, którzy to zauważają. Popieram w 100%. :)

Troublesome

Wiem, wiem... Wam by zależało, żebyśmy w ogóle już nic nie zarabiali, ale jeszcze wcześniej przestali myśleć i przyglądać się waszym planom wobec nas... Żebyśmy jako nawóz historii was tu wpuścili i wam zgodnie z Talmudem służyli...

robokopo

Czy to ten moment? Już? Właśnie zostałem żydem? Jak to mówią, nie znasz dnia ani godziny. Mógłbyś podać mi moje prawdziwe nazwisko, bo nie wiem jak się przedstawiać. Zgaduję, że macie dostęp do tajnych informacji na ten temat. ;p

Troublesome

Jest jeszcze jedna możliwość: JESTEŚ POŻYTECZNYM IDIOTĄ dla syjonistów. Tertium non datur...

robokopo

Hahaha.... mistrz! Dobra, idę sprawdzić czy przyszedł mi na konto przelew z Wyborczej.

Troublesome

Nie, nie... "Pożyteczni idioci" nie dostają kasy za swoją działalność na rzecz obcego. Oni to robią ZA DARMO, dlatego są idiotami... i to pożytecznymi...

robokopo

Wolałem wybrać pierwszą opcję. Myślałem, że złapiesz. Tertium non datur. Ale skoro jednak jestem tym idiotą - to ciekawi mnie - kim są ludzie tyrający za grosze i marnujący wolny czas na szerzenie antysemityzmu? Mędrcami? ;D Nie możecie darować żydom, że są sprytniejsi i mądrzejsi od was. Dlatego weszli w to co dochodowe - zamiast biegać z kijem. Mają pieniądze, wpływy, ale to nie oznacza - że można obrzucać ich wszystkimi nieszczęściami świata. Jeżeli połowa Polaków jest życiowymi nieudacznikami - to obarcza winą Izrael. To jest dopiero głupie. Jeszcze pomnik dla Nazistów postawcie. Prawo Godwina. Wygrałeś. Ja tym czasem zajmę się czymś ciekawszym. Pa. ;p

Troublesome

Typowy stek bredni typowego pożytecznego idioty...

Antysemityzmu? Czyli czego? Krytyki wobec agresji militarnej Izraela? Krytyki wobec bezpodstawnych roszczeń finansowych Izraela? Wobec wyłudzania pieniędzy? Myślisz, że oprócz pożytecznych idiotów kogoś obchodzi, czy Żydzi go nazwą antysemitą?

Zgadza się. Wielu z nich ma pieniądze, wpływy. Zawdzięczają to swojej podstępności, pazerności i nieustępliwości, wyłudzaniu. To jest wpisane w ich kulturę, religię. Ale 6 miliardów par oczu na nich patrzy i ocenia... i w końcu może się bez opamiętania wkurzyć... Co nieraz w historii miało miejsce i - jak widać - niczego ich nie nauczyło.

robokopo

Ciągle wracasz do sprawy Palestyńczyków. Rozumiem, że chcesz się mścić np. na Polańskim i innych Żydach za to, że Izrael prowadzi wojnę z Hamasem i całą siatką islamskich terrorystów, którzy działają na rzecz Palestyny. No cóż, Twoje prawo. Mścij się na kim chcesz, nienawistny człowieczku.

wurtz

Wiem, ja wracam do sprawy Palestyńczyków i ciągle i aj waj... Bo nie mam wracać, bo w Izraelu same "dzieci Holocaustu", więc nie wolno im nic powiedzieć. I te mogą mordować. Wiem, wiem, Hamas to "terroryści", ale izraelskie wojsko mordujące Palestyńczyków i jego dowódcy, bo się wystroili w mundury i mają w łapskach media, które tobą kręcą, już nie są terrorystami...

Troublesome

Widzę, że Ty też zostałeś już odpowiednio zdefiniowany przez naszego Prawdziwego Polaka (robokopo), który tak ochoczo prowadzi wojnę na tym forum. Cóż - nie jesteś godny, żeby z nim dyskutować. Z resztą tak samo, jak ja. Pozdrawiam;-D

wurtz

Szalom. ;p No jak widać mamy bojowników w każdej sprawie. Ostatnio Żydzi mieli u nas lżej, bo jednak trzymają muzułmanów za jaja. Po kilku incydentach to właśnie wyznawcy islamu byli wrogiem numer jeden. Prawdziwi Polacy mieli straszny dylemat. Jednak sprawa Polańskiego przypomniała im kto odpowiada za całe zło, więc mamy powtórkę z rozrywki. Niedługo ponownie wrócą do muzułmanów. ;p

Troublesome

Mamy też pożytecznych idiotów w każdej sprawie...

robokopo

Tak się zastanawiam - jak z Twoimi przekonaniami i wyobrażeniami o ludziach i świecie możesz zachwycać się filmem na temat żydowskich homoseksualistów, który został zrealizowany przez Amerykanów o żydowskich korzeniach, na podstawie żydowskiej powieści, żydowskiego pisarza-homoseksualisty? Proszę o rozsądny argument, a nie odpowiedź w stylu "piszesz brednie, bo jesteś pożytecznym idiotą";-D

wurtz

Ponieważ film o "żydowskich homoseksualistach" nie jest promowaniem, wymuszaniem bezkarności takich przestępców jak Polański i takich zbrodniarzy jak wszyscy premierzy Izraela od samego początku istnienia tego państwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones