Romola Garai

Romola Sadie Garai

7,3
3 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Romola Garai

w tych filmach najbardziej mi się podobała. Prawdę powiedziawszy wydaje mi się że nie pasowała do Pokuty - wolę grę tej małej dziewczynki saroise albo keiry knightley. ale i tak uważam że jest świetna aktorką ;)

TheLadyOfShalott

Targowisko próżności, Scoop, Dirty Dancing i Pokuta. Te filmy oglądałam i prawdę powiedziawszy nie mam nic do zarzucenia jej grze aktorskiej.
Pozdrawiam

Gosia43

W Pokucie była dla mnie najlepszą aktorką i bardziej zaśługiwała na
nominację aniżeli Saoirse. Niemniej jej popisowymi rolami są Angel Deverell
w filmie "Angel" Ozona i Glorious w filmie "Glosious 39".

TheLadyOfShalott

Co do tego filmu o Mary Briant, jak on sie dokladnie nazywal?? Czy jest on w filmografii Romoli??

użytkownik usunięty
filmomanka91

Tu w filmografii jest jako "Niesamowita podróż", ale spotykałam się z tytułem "Niesamowita podróż Mary Bryant" lub coś podobnego.
http://www.filmweb.pl/serial/Niesamowita+podr%C3%B3%C5%BC-2005-197183

Rzeczywiscie... Nie skojarzylam ze to serial... Dzięki:)

filmomanka91

jest świetną aktorką, uwielbiam ją w "Dirty Dancing 2", "Pokuta", "Targowisko próżności" no i "Daniel Deronda" ona pasuje do filmów kostiumowych ;)

TheLadyOfShalott

W ,,Angel'' grała w porządku, ale z kolei film nie przypadł mi do gustu... (według mnie - podkreślam, według mnie- był nudny...)
Za to w Danielu Derondzie gra fajnie (w ogóle tam to mi się wszyscy podobają ^^)

TheLadyOfShalott

A mnie się Romola Garai bardzo podobała w "Pokucie". Po kilkukrotnym obejrzeniu uważam wręcz, że - wraz z McAvoy'em i wspaniałą muzyką - uratowała ten film od klęski nudy i sztucznych min Keiry Knightley. Saoirse Ronan niesamowicie mnie irytowała... Może tak miało być? Po przeczytaniu książki stworzyłam sobie nieco inny wizerunek Briony i Ronan nijak do niego nie pasowała z tą swoją szczupłą twarzyczką i zaciętymi minami. Zresztą w filmie za mało uwagi poświęcono motywom postępowania trzynastoletniej Briony, bardzo złożonej postaci, nakreślonej przez McEwana w niezwykle przenikliwy sposób.

TheLadyOfShalott

Mnie się podobała w "Inside I'm dancing", bo grała tak naturalne, natomiast w "Dirty Dancing 2" bardzo mi się nie podobała. Cały czas ta sama mina z wytrzeszczonymi oczami, wyraz twarzy zagubionej dziewczynki.

TheLadyOfShalott

uwielbiam ją za Dirty dancing i Mary Bryant tak samo :))))))))))))))))))))
Będę próbować dalej.
Film Angel nie podobał mi sie głównie za głupią fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones