Romola Garai

Romola Sadie Garai

7,3
3 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Romola Garai

Dirty Dancing 2 (niepotrzebnie marnowała swój talent w tym filmie), The other man, Amazing Grace i daję jej zasłużone 10/10. Dziwię się, że tak świetne aktorki jak ona są tak mało popularne, ale może to i lepiej - zamiast grywać w hollywoodzkich gniotach, zachowa się dla kina kameralnego.

Binula

W Pokucie się nie popisała.
Jak widzę, Romola nie jest zbyt popularna.
Ni to ładne,ni brzydkie. Takie sobie zwyczajne. 4/10

ChocolateyPops_

Jak dla mnie miała w Pokucie najlepszą rolę, a popularność jeszcze nigdy nie ,świadczyła o talencie aktora, na co mamy w dzisiejszych czasach wiele dowodów. Wystarczy obejrzeć Angel czy Mary Bryant, aby stwierdzić, że jest świetną aktorką.
Co do urody, jak wiadomo jest to kwestia względna - ja uważam, że jest śliczna.

ChocolateyPops_

A co to models.com?

Binula

W 'Pokucie' się nie popisała, w porównaniu z małą Briony była bezbarwna. Do innych ról pasuje pewnie lepiej - widziałam ją w 'Nie oddam zamku' i tu podobała mi się bardziej.

mona_4

Bezbarwna tam dla mnie była Keira Knightley, ale to już kwestia gustu.

Binula

A obejrzyj jeszcze http://www.filmweb.pl/film/Nie+oddam+zamku-2003-104449 (no chyba, że od założenia tematu już obejrzałaś). Tam ma dużą rolę i gra świetnie, a wygląda według mnie zjawiskowo.

Eleonora

Faktycznie, jest tam rewelacyjna. W ogóle uważam, że jest bardzo atrakcyjną kobietą.

Binula

Podzielam twoje zdanie - świetna aktorka, która nie zawodzi w kolejnych filmach - zawsze wspaniale wypada na ekranie niezależnie od tonu produkcji, w której powierzono jej rolę. Mam cichą nadzieję, że zachowa się dla kina niezależnego, bo szkoda jej dla komercyjnych produkcji, które tak rzadko mają coś wspólnego z artystycznymi ambicjami.

Binula

Również uwielbiam tą aktorkę, potrafi utworzyć świetny klimat, ma oryginalną urodę, charyzmę i talent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones