Ronaldinho Gaúcho

Ronaldo de Assis Moreira Junior

5,4
88 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ronaldinho Gaúcho

Najlepszy piłkarz świata... http://video.google.pl/videoplay?docid=1134389893536369384&q=Brazil+training
Trik z 3 minuty i 50 sekundy- tego nie można komentować, to trzeba zobaczyć i zachwycać się tym... 10/10...

michaleczek7

No i brawo, tylko że takie triki to on se może w reklamach robić, tudzież właśnie na treningu. Piłkarza ocenia się po tym jak gra w meczu, a forma Ronaldinho jest ostatnio tak "dobra", że chyba sam zaprosze go do siebie na podwórko na sparing. Ten gość nie jest profesjonalistą, bardziej interesują go reklamy niż gra w piłkę. Tacy Del Piero, czy Nedved są od niego dużo lepsi.

_Donnie_

Del Piero jest od niego dużo słabszy kolego... Widzę że bardzo się znasz na piłce... Obejrzyj sobie mecze C.Ronaldo z tego sezonu i potem będziemy mogli sobie na spokojnie porozmawiać...

michaleczek7

Hehe... Przejęzyczenie... Obejrzyj sobie mecze Ronaldinho z tego sezonu i potem będziemy mogli sobie na spokjnie porozmawiać... Obejrzyj dokładnie...

michaleczek7

Żebyś nie myślał że to tylko moje zdanie:

http://www.youtube.com/watch?v=-T166j_PIlA

Poczytaj komenty. Tutaj większośc ludzi podziela moje zdanie.

_Donnie_

Drogi kolego... Nie znasz się na piłce... Sugerujesz się opiniami muminków z internetu, którzy tak jak ty wiedzą najwięcej o futbolu... Człowieku, chociażby sztuczki techniczne świadczą o tym, że Ronaldinho jest lepszym piłkarzem od Del Piero... Jak można porównywać solidnego gracza(bo takim jest Del Piero) z futbolowym geniuszem( mowa o Ronaldinho)?!!!!!

michaleczek7

Żeby mu się jeszcze te sztuczki zawsze udawały... No niestety tak nie jest. Gdy patrzę na grę Ronaldinho, to myślę że on robi to wszystko tylko po to zeby się popisać, w dupie ma dobro drużyny. Połowa, jeśli nie większośc jego prób kończy się niepowodzeniem. A co do rzutów wolnych, to chyba lepiej by było gdyby je wykonywał Valdes niż on.

_Donnie_

Ronaldinho nawet jak ma zły dzień to nie gra źle... Na tym polega jego geniusz... Zgodzę się, że jak grał w PSG to grał egoistycznie, ale w Barcy już tak nie jest... Jest mistrzem rzutów wolnych kolego... Sprawdź sobie ile bramek w karierze strzelił z wolnych i ile strzelił w tym sezonie... Mówiąc, że słabo wykonuje rzuty wolne palnąłeś największą głupotę świata!!!

michaleczek7

Może kilka wolnych strzelił, ale i tak jest to znikomy odsetek tego co powinien strzelić. Jak się cały czas samemu wykonuje rzuty wolne, to logiczne że za którymś tam razem się trafi. U Ronaldinho statystyki wyglądają mniej więcej tak:
strzały - 40
gole - 1

_Donnie_

Nie wiem skąd wziąłeś tą statystykę!!! Jeżeli Roni już się myli to tylko może ze dwa,trzy razy ale potem trafia... Nie wiem skąd wziąłeś tą statystykę!!!!!!!!!!??????!!!!!!!!!!!

michaleczek7

Oglądałem dość dużo meczów w których grał i zobaczyłem najwyżej dwa jego strzały z wolnego, które zakończyły się zdobyciem bramki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones