Rooney Mara

Patricia Rooney Mara

8,1
22 844 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rooney Mara

Typowy przyklad tak zwanego - bitch face. No wyglada jak ciagle niezadowolona s.uka i razi
wszystkich dookoła tą swoja facjatą :)

funkadelic

na tym glupim FB nie bedzie mozna niedlugo uzywac nawet slowa dupa czy pieprzyc, bo jak wyskakuje przy slowie s u k a , że chyba za ostro pojechales itp No to jest juz jakis absurd. Tak samo z innymi lightowymi slowami, co to za paranoja. FB zdziadzialo, jeszcze wprowadzcie wieksza cenzure jak u ruskich czy Korei Płn.

użytkownik usunięty
funkadelic

nie wybaczę ci tych obelg nigdy, choć masz funkadelic na profilowym :'(

Chcesz zobaczyć bitch face? Spójrz na Kardashian czy na Paris H., ale Rooney? Gdzie ty masz oczy ziom :/

No co ty, Kardshian wyglada dosyc slodko, gdzie u niej w twarzy ta sukowatosc, Hilton juz gorzej, ale tez nie bardzo, Angelina Jolie ma tez bitch face, ale Mara to ma takie bitch face, ze by mogla obdarowac nim tysiacom innym. Wnerwia na dzien dobry, scyzoryk sam sie otwiera w kieszeni na jej widok. Do tego szkapowata.

ps: dzieki, dzieki, Funkadelic rzadzi zawsze :)

użytkownik usunięty
funkadelic

Słabo mi i mdleje. Szkapowata, co to za zmyślny szkalarz. Rooney jest piękna, taka moja opinia. Nie szanuje twojej, bo sie mylisz xD

jest brzydka jak dupa pawiana. Zero kobiecości, nie dosc ze chudzisko niemiłosierne, zero tyłka i balonów, ud tez nie zauważyłem zbytnio, to jeszcze wiecznie niezadowolona facjata, jakby ktos jej wyb il poł rodziny.

użytkownik usunięty
funkadelic

Nie odzywaj sie do mnie. Jestem obrażony.

a i jeszcze ma uszy wystajace :p
No padaka, a np taka Kate Backinsale to jest kociak :)

użytkownik usunięty
funkadelic

Kate Beckinsale xDDDDDDDD czy to żart czy kpina. Jedyna ładna kate to Mara :P

Kate piekna a duzo mlodsza, tak samo jak sliczn Amy Adams, bardzo naturalne i ksztalty nietuzinkowe. Mara jak jej samo imie wskazuje ma cos z pilkarza Rooneya :)
Mogla by im manikir co najwyzej robic na stopkach.
Najladniejsza kobieta w historii kina to byla Kim Ba singer pod koniec lat 80 i w 1wszej polowie 90tych, istny ideal. Mozna sie lampic na jej filmy z tamtego okresu godzinami i łodyga sama dyga :)

użytkownik usunięty
funkadelic

https://33.media.tumblr.com/3a48e6ecd96fb6740f4fbc05166c3674/tumblr_n4nnu6qq9V1r ttre9o2_250.gif
https://38.media.tumblr.com/27f5f67ff04bcb96108a36507b2cfa51/tumblr_n4nnu6qq9V1r ttre9o1_250.gif

zgadzam się tylko co do Amy, basinger 4/10 bez ambicji na 5. gusta i guściki xD

nie dzialaja te twoje linki, a Basinger to dla ciebie niby czemu jest bez ambicji, bo nie bardzo rozumiem? Nie dosc ze kultowa aktorka i bardzo dobre ma role, przy ktorej Omara to totalne drewno i kpina, to jest w 5ciu najwiekszych symbolach seksu w historii kina. Ty wogole widziales takie filmy jak 9 1/2 tygodnia, Ucieczke Gangstera czy No Mercy. Przeciez wyglada tam ponetnie.
To nawet nie ma co porownywac. Kim to ferrari lub Shelby GT, a Omara to przy niej jak zdezelowany polonez.

no tak sa gusta i wlasnie twoj guscik :)

funkadelic

Ja się zgadzam co do Kate - niesamowicie piękna kobieta. Z drugiej strony Rooney też nie jest brzydka, ale to już kwestia gustu.

aha i w dodatku gra slabo, masz na dobicie :)

funkadelic

ale z cb gupek

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
funkadelic

debil :D

Kryan

wow, ładnie sie tutaj wszystkim przedstawiles na wstępie, nam tez jest miło :)

funkadelic

alez ja zaledwie wyrazilem swoja opinie na temat Twojej osoby, tak samo jak Ty wyraziles opinie na temat pewnej aktorki tworzac tenze watek ;]

Kryan

raczej sam sie porzedstawiles jako debil, bo do łba to masz z pewnoscia za daleko.

funkadelic

widzisz, zajebiscie potwierdzasz to co o Tobie napisalem, nie pozdrawiam

Kryan

tylko, ze ty nic nie napsiales, bo co moze napisac ktos, komu Bozia nie dala zbyt wielu atutów w kwestii myslenia :)

funkadelic

bo i duzo slow nie trzeba do opisywania takich przypalow ;]

Kryan

prosty jestes czlek

funkadelic

"Prosty", to jest raczej cecha pozytywna, w odróżnieniu od "prostak", Murzynku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones