Rose ByrneI

Mary Rose Byrne

7,5
25 897 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose Byrne

albo przynajmniej ma smutny wyraz twarzy, jakby ktoś jej robił krzywdę. drażniąca maniera,
ale ludzie chyba to lubią

cleotrf

w takim razie oglądnij "Marię Antoninę". Tam w kółko się śmieje.

sakuraonna

za dużo jej tam chyba nie ma. może jej limit uśmiechu to max 5 minut i twórcom sie akurat udało ;) no jak dla mnie straszną ma mimike kobieta, nawet jak se ,,uśmiecha" to te oczy takie smutne są i tak.

cleotrf

dużo jej nie ma,to prawda,bo nie gra głównej roli .

sakuraonna

no ani drugoplanowej, ani trzecioplanowej chyba nawet :P więc moja teoria nadal jest żywa ;)

cleotrf

wg mnie trzecioplanową:)

sakuraonna

to i tak nie robi z niej dobrej aktorki :P

cleotrf

widziałam ją w zaledwie dwóch filmach,więc ciężko mi jest wypowiadać co do jej gry aktorskiej,lecz wg mnie złą aktorką nie jest.

cleotrf

Ona ma rzeczywiście smutne oczy, nawet jak się uśmiecha to i tak oczy wyrażają jakąś rozterkę, nostalgię czy właśnie smutek... cięzko określić, ale zadowolone nie są. Dla mnie to dodaje jej uroku :)

Vanillia

nie chodzi o urok, raczej o to, że nie ma twarzy, która potrafi wyrazić jakieś inne emocje poza tymi, które wymieniłeś. aktorka stworzona do smutnych ról, grająca smutaski.

cleotrf

Napisałam - że dla mnie dodaje uroku, nie że to jej urok ;P No bo taki ma wyraz twarzy.... nic na to nie poradzi :)

Vanillia

wiem, że nie porazi nic na to bidulka ;) po prostu psuje mi niektóre postaci tym wyglądem, bo nie umiem odczytać w pełni jej emocji. niby się cieszy, a wygląda na smutną.

cleotrf

I za to ją Kocham :))

cleotrf

Zgadzam się.Jest beznadziejną aktorką.taką mdłą,ciągle ma minę,jakby ją coś bolało.

cleotrf

To samo chciałem napisać że ma takie smutne oczy, mimo że jest ładna. W Apartamencie niezła z niej laska była ! Tyle że ciągle taka zaniepokojona była, dobrze to zapamiętałem. Nie wiedziałem że po prostu ma taki wyraz twarzy, jakby chciała zacząć płakać zaraz. CIekawe zjawisko, niewiele jest takich osób na świecie pewnie. Być może to kwestia genów i jakaś trauma siedzi w podświadomości bo poza tym to naprawdę ładna z niej dziewczyna.

cleotrf

Bo życie jest smutne, to jak się cieszyć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones