Rosemarie DeWitt

6,5
3 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rosemarie DeWitt

Mam na nią alergię, od czasu "Wszystkich wcieleń Tary". Irytująca do granic możliwości. Nie chodzi tu o "oryginalną" urodę (Toni Collette, którą uwielbiam również nie jest klasyczną pięknością). Sposób w jaki gra, Jej mimika, gesty, a także dźwięki jakie z siebie wydaje są nie do zniesienia. Staram się unikać filmów z jej udziałem. Kilka dni temu, jako fan oryginału sięgnąłem po remake "Poltergeista" i niestety... Uważam że ten kiepski film dużo by zyskał gdyby w roli Amy obsadzono inną aktorkę !

MikeyS

a masz ty jakiekolwiek pojęcie o rzemiośle aktorskim... jest rewelacyjna w kazdym gescie, w kazdej kreacji.

diepole

W takim razie bardzo dobrze że są osoby które doceniają jej talent i lubią oglądać ją na ekranie. Na mnie jednak działa jak płachta na byka.
PS. Nie napisałem że brak jej talentu. Napisałem że JA osobiście nie potrafię znieść jej na ekranie. Takie już moje odczucia.

MikeyS

rozumiem, ale moze czasami warto oddzielic wlasne emocje i starac sie byc obiektywnym, czyli oceniac warsztat aktorski. Dlaczego nie potrafisz jej zniesc? ciekawy jestem, czy sie ludzie kieruja w ocenie.Prosze wyjasnij.Moze byc na priv.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones