Rupert Friend

Rupert William Anthony Friend

7,5
10 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Friend

Może nie była to jakas duża rola w "Chłopcu w pasiastej piżamie", ale aż się miękko na sercu robiło, kiedy ogląda się go na ekranie. No, i wyglądał zniewalająco w tych blond włosach. Pomimo, że nazista, to chętnie bym się za niego zabrała w tym filmie :D I jeszcze ta scena z myciem samochotu, szelki i podkoszulek, mmm <3

pensivelane

Dokładnie się zgadzam xD

pensivelane

Racja! :)

pensivelane

No fakt, "miękko się na sercu robiło" zwłaszcza kiedy katował tego Żyda...

Queen_J

"miękko na sercu" - chodziło raczej o to, jak wyglądał, że był niesamowicie seksowny. Byyył i to bardzo :D

Olarsaa

to prawda :)

pensivelane

tak, scena z podkoszulkiem przy samochodzie zdecydowanie najlepsza : D poza tym, zdecydowanie lepiej mu w blond włosach.

pensivelane

'I jeszcze ta scena z myciem samochotu, szelki i podkoszulek, mmm &lt;3'

Hahaah ;D te baby : p Zamiast skupić się na grze aktorskiej, piszą o podkoszulkach ;d
(ale nie mogę powiedzieć, ma to 'coś', szczególnie, kiedy jest w blond włosach - nie wiem, czy to jego naturalny kolor)

buszasz

Też mnie po tym filmie ( tej roli ) zainteresował ; ) a może mundur mnie ciągnie...

Canibalistic

On jest PRZEPIĘKNY w filmie Cheri, obejrzyjcie sobie. : D

paranoidalna

w chwile temu dodałam tą pozycje do ; chce obejrzeć ; ) znacie może jakieś filmy z przystojniakami w mundurach ? ;D

Canibalistic

Był taki jeden z Keirą Knightley, The Edge of the Love. Też niezłe ciacho tam gra : D

paranoidalna

jakoś mnie militaria zaczęła kręcić ; D

Canibalistic

ja właśnie już mam to za sobą. Ale i tak uwielbiam facetów w mundurach, Boooziu, rozpływam się, jak widzę takiego przystojniaka. : D

paranoidalna

ja lubie zimnych drani głównie właśnie w mundurach taka ostra dawka sk_urwysyństwa i zachwytu ; )

Canibalistic

dokładnie! ;)

Canibalistic

Bękarty wojny, zedecydowanie

pensivelane

Aktor oczywiście przystojny,ale w tym filmie wywołuje we mnie tylko i wyłącznie głęboką odrazę.

pensivelane

mimo tego kim był w tym filmie, nie mogłam się doczekać, żeby tylko była z nim scena :D ciachooo jak nie wiem :D oczywiście scena z podkoszulkiem - mniam <3

pensivelane

podpisuje się :))))

pensivelane

To samo pomyślałam oglądając ten film :) I tak jak panie powyżej, mam słabość do złych chłopców, blizn itd., nie kręcą mnie grzeczni chłopcy i sama nie wiem, co mam o tym myśleć, a raczej o sobie : /

DagnaMara

Mam tak samo...

pensivelane

Zgadzam się <3

pensivelane

Nie widziałam tego filmu, ale mnie zauroczył w II sezonie Homeland... Tam to dopiero jest coś :)

pensivelane

Zgadzam się, niezła dupa z niego. <3 :p

użytkownik usunięty
silvia_slonce16

no fajny dup z niego ;) hahaha

milo sie na niego patrzylo..

pensivelane

W Młodej Wiktorii wyglądał okropnie. Wiem fryzury z tamtych czasów nie dodawały mężczyznom







W Młodej Wiktorii wyglądał okropnie.





pensivelane

Babom powinno się między innymi zabronić oglądania filmów!Dość macie obowiązków w kuchni i przy sprzątaniu, zeby nie tracić niepotrzebnie czasu!

Boomslang76

Hahahaha :D Sarkazm czy zazdrość przez Ciebie przemawia? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones