Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,3
99 675 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

Ja wiem, że kobity mają mokre majty na jego widok, więc może niech zostanie striptizerem, bo jego aktorstwo jest na poziomie drewnianego stołu.

1992kamil

To się nazywa ,,ból dupy".

Truskaffka11

Tak mam ból dupy kiedy myślę, że zamiast niego w filmach mógłby występować ktoś, kto potrafi grać.

1992kamil

Ból dupy, że Gosling jest seksowny ;) Wiele jest takich aktorów lub aktorek, które zarabiają wyglądem.

Truskaffka11

Taki Brad Pitt też jest przystojny, ale nic do niego nie mam, bo jest bardzo dobrym aktorem. Gosling niestety nie.

1992kamil

Również uważam, że Gosling to słaby aktor, ale faceci są po prostu zazdrośni. Można zauważyć, że w większości jego grę aktorską krytykują faceci, bo im bardziej to przeszkadza. Kobiety mogą sobie na niego popatrzeć ;)

1992kamil

Ja np. mam ból dupy widząc Gabriellę Wilde, która gra bardzo słabo, ale urody można jej pozazdrościć.

1992kamil

Wydawał mi się aktorem jednego wyrazu (właśnie ze względu na aparycję), ale zmieniłam zdanie - po prostu nie znałam jego różnorodnych kreacji, wiadomo - subiektywizm bierze górę.

Jest przystojny, ale trochę nijaki - no, ale każda kobieta (albo facet) ma swój gust. Mój jest dziwny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones