Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,3
99 260 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

Ryan Gosling, aktor o mimice twarzy ziemniaka. W każdym filmie to samo, nawet jak przejawi jakiś inny wyraz twarz, to za chwilę powraca do grobowej miny.

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

zdolnosci to on nie ma, moze grac tylko rle dramatyczne , jakby mial zaraz sie poplakac... aleeeee jest taki sexy ,ze morduje sie ogladajac filmy z nim aby nacieszyc oko :) straszna ze mnie masochistka

potente

przecież zagrał w 2 lekkich komediach

don82

i tam tez pewnie wygladal,jakby mial sie zaraz poplakac, on takie smutne psie oczy ma . pewnie dlatego tylko 2 komedie ;-)

potente

to normalne, że aktorzy są dobierani do filmu ze względu na 1) grę aktorską 2) wygląd 3) naturalne cechy charakteru. Uważam , że nie ma w 100% grających aktorów. Zawsze oddają część siebie, tzn tacy jacy są naprawdę. aczkolwiek najbliżej ideału (osoby, która na serio potrafi jak najdalej odbiec od swojego prawdziwego JA) według mnie jest m. in. Depp, ale nie tylko

don82

Pacino także...

don82

depp - nie cierpie , moze za mlodu potrafil grac inaczej, teraz od kilku filmow, gra tak samo - ekscentrycznego dupka, lub nietrzezwego dupka, jak tam wolisz. No nie wiem, wg mnie sa aktorzy, ktorzy potrafia sie swietnie wpasowac w komedie jak w dramaty czy thillery , williams, kevin spacey,colin firth, i tak mozna by wymieniac...w koncu na tym polega ich praca, na garniu, jak ktos nie potrafi grac, to tak jak drewniany gosling bedzie gral monotematyczne role . To tak jak by poprosic malarza, zeby pomalowal kuchnie i pokoj , a on na to ,ze nie on maluje tylko lazienki...i to wlasnie jest drewno gosling od malowania kibli :)

potente

monotematyczne ? a widziałaś/eś Miłość Larsa ? albo te kilka filmów po Fanatyku ? Dla mnie on jest dobrze dopasowany do ról, a filmy ciekawe

i nie zapominaj, że przed nim jeszcze 3x tyle grania ;) ma chyba dopiero 34 lata
Williams ? Robin ? bardzo dobry aktor (był), ale według mnie też miał w miarę stałe role... grał często takiego niespokojnego niepewnego siebie z pewnymi wyjątkami. Bardzo podobał mi się w filmie Przebudzenia ze świetnym De Niro. a co o De Niro sądzisz ?

don82

Super aktor, (byl) teraz to gra w samych durnych komediach, jak by mu sie znudzily role ktore cos od niego maja wymagac-poszedl na latwizne. Duzy szacunek ma u mnie za chlopiecy swiat i harry angel.

potente

Nie ma to jak porównać młodego aktora z aktorami grającymi pół wieku

potente

lol, ten post jest dokładnym streszczeniem fanbazy kartofla jakim jest Gosling

sally_storm

Ech jakaś Ty śmieszna jesteś kobieto, a przy okazji tępa równie mocno jak założyciel tematu.

użytkownik usunięty
potente

Nieaktualne.
Polecam nadrobić Nice Guys :)

potente

Gdybyś nie miała klapek na oczach byś zobaczyła, że ma zdolności.

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

eee, ziemniak to Nicolas Cage albo Keanu Reeves ale Ryan....nieeeee ja tam go lubię.

waleczny_kurczak_III

A ja lubię Nicolas Cage. Nie jest wybitny, ale w porządku np. w " Dzikości Serca". O Keanu Reeves mogę napisać to samo.

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

no i właśnie o to chodzi, czasem zdrowy rozsądek ustępuje po prostu sympatii :)
pozdrawiam

waleczny_kurczak_III

Nicolas Cage i Keanu Reeves to ziemniaki? A to dałaś czadu. No tak, fanbojka Goslinga.

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

podpisuję się pod tym rękami i nogami, Gosling to zwykła pyra z tłuszczykiem

sally_storm

Jak dla mnie to taka z niego ciepła klucha. Żadna grana przez niego postać się nie różnią. Naprawdę jest mi obojętny, ale jest go coraz więcej w filmach, i wszystkie swoje role po prostu niszczy, swoim beztalenciem aktorskim. Ech

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

obejrzyj sobie Szkołę
na fali, to zmienisz zdanie :D

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Zanim zaczął grać w tych kasowych filmach, czyli do 'All good things', był lepszym akorem niż teraz.

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Po filmie "Drive" i "Fanatyk" unikam filmów z tym aktorem, jakoś tak mnie odrzuciła jego rola szczególnie w "Drive", że nie mam ochoty na "nieprzytomne" filmy z tym "nieprzytomnym" aktorem.

Marieka

Po Drive też za nim nie przepadałem. Potem obejrzałem Big Short, Nice Guys, La La Land oraz Crazy, Stupid, Love i jest teraz jednym z moich ulubionych młodych aktorów.

Marieka

To tak jak ja

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Nic dodać, nic ująć, masz po prostu rację

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Jak dla mnie to on zawsze wygląda jakby był zbakany.

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Chciałabym codziennie oglądać takie ziemniaki na ulicach

AgoraRoma

Jakbym był dziewczyną wolałbym oglądać w tym wieku Ptt`ów, Fraserów, Gregory Pecków etc a nie takiego zwyklaka

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

ty serio jak ziemniak ma twarz haha

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Nic dodać nic ująć, trafiłeś w samo sedno

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

ma pare dobrych ról mimo wszystko The Notebook albo Driver

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

on ma oczy za blisko siebie żeby był "przystojny" xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones