Ryan Kwanten

Ryan Christian Kwanten

6,9
3 001 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Kwanten
Divine

http://www.filmweb.pl/o56971/Ryan+Reynolds

Divine

Jak dla mnie to podobny jest do młodego Cary Elwesa, zwłaszcza z filmu "Faceci w rajtuzach". I dlatego jak patrze na niego w "True blood" to zawsze mi się buzia cieszy.

Divine

Uśmiechy, mają podobne, z reszta bardzo ładne uśmiechy :)

Divine

Jak zobaczyłem go w True Blood, to wydawało mi się, ze gdzieś go już widziałem, jednak faktycznie miałem takie wrażenie przez to podobieństwo.

Divine

http://www.dvdforum.nu/images/galleri/0/43/000043FA159I91CKP6NK1H4844TJ68.jpg

Divine

Jak oglądałem Cloverfield to miałem wrażenie że koleś gra tam główną rolę. Ale mimo wszystko w True Blood zagrał naprawde dobrze

szacun

aha do Reynoldsa podobieństwo ZEROWE :P albo załóż okulary

szacun

dla poparcia mojej teorii wrzucam link ^^ http://www.filmweb.pl/person/Michael+Stahl-David-563963

Divine

moim zdaniem jak najbardziej podobny do Reynoldsa! jak zobaczyłam profil Reynoldsa, to byłam przekonana, że to on gra w TB.

Divine

Ryan Reynolds bardziej podobny do Sama Tremella (Sam Merlotte w TB).

Divine

Moim zdaniem podobieństwo do Reynoldsa jest niesamowite (no może nie na tym zdjęciu, które wstawili do jego profilu na FW). I nie mówię tak dlatego, że właśnie przeczytałem tego posta i stwierdziłem że faktycznie jest podobny. Mówię tak dlatego, że wszedłem właśnie na profil Kwantena specjalnie po to, żeby przypomnieć sobie jego nazwisko i upewnić się, czy aby nie jest przypadkiem bratem Reynoldsa. Ci dwaj są naprawdę do siebie podobni. A do gościa kilka postów wyżej (do Pana mówię Panie "szacun"), który próbuje wykrzesać z siebie odrobinę inteligencji i któremu najwyraźniej się wydaje, że ma monopol na "prawdę" - polecam Ci, żebyś proponowane przez siebie okulary kupił sam sobie. I to dość mocne okulary...

Divine

Właśnie też zauważyłam,że strasznie podobny jest do Reynolds'a. ;3

Divine

Prawda, gdy pierwszy raz oglądałam TB, to od razu mi się skojarzył z Ryanem Reynoldsem.

Divine

a mi przypomina Leo Messiego. np. jak grał w "Dead silence"

Divine

Uderzające podobieństwo, byłem przekonany że to on...:D

Divine

Według mnie najbardziej jest podobny do Messiego ale o wiele przystojniejszy :)

Ama97

Dokładnie, wczoraj oglądałam Dead Silence i non stop mi się z Messim kojarzył :)

monikapn167

Właśnie obejrzałam z nim zakochane Rio, myślałam,ze to Reynolds..Nawet ta zbieżność imion..:)

Divine

Po seansie "Dead Silence" wchodzę na forum, by napisać - "podobny do Ryan'a Reynolds'a jak dwie krople wody..."
... widzę jednak, że już 10 lat temu ktoś miał podobne spostrzeżenia :) ... a zatem tylko się dopisuję!

Divine

Oglądając martwa ciszę właśnie wszedłem na FW żeby zobaczyc czy ktoś nie dodał wątku, że główny bohater jest podobny do Raynoldsa.
Wiem że 13 lat temu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones