Ryan ReynoldsI

Ryan Rodney Reynolds

8,4
81 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Reynolds
użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

Drewno, drewno,drewno. Do Rennera mu daleko.

nie mam co do tego wątpliwości ;-)

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

Choć raz ktoś mnie poparł :)

nie wiem jak go można nie lubić, nie widziałam jeszcze złego filmu z jego udziałem ;-)

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

Chodzi o Jeremy,ego czy Ryan,a?

oczywiście o Rennera porównując ich dwóch Reynolds wypada blado, wielu jest takich jak on niczym się specjalnie nie wyróżnia ;-)

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

To miło :)

ana_lucia_cortez

Czy ja wiem z tym drewnem.. ;| facet po prostu gra w dość specyficznych filmach jak na razie niestety <typu kom roman etc> dlatego ciężko go jednoznacznie ocenić jako dobrego aktora, bo do tak zróżnicowanych ról jakie ma np J Renner jeszcze mu daleko jednak po takich filmach jak Amityville czy Buried w szczególności, gdzie był świetny, a rola nie należała do najprostszych moim zdaniem, spokojnie można powiedzieć że gość ma potencjał.

Baby_Black27

Jestem swiezo po seansie Buried i moja reakcja to wielkie wow! Uklon zarowno w strone rezysera i scenarzysty jak i samego reynoldsa, ktory zagral swietnie ;)

ana_lucia_cortez

Nadaje się tylko do komedii - moim zdaniem oczywiście:)

No i "nieprzeciętne" - wybacz, ale musiałem :D taki zły nawyk :D

Coyotman

wiem wiem zorientowałam się dopiero po fakcie :-)

ana_lucia_cortez

Śliczny chłopczyk :)

ana_lucia_cortez

Najgorętsze ciacho Hollywood, a nie tam drewno. Ewentualnie ostatecznie najgorętsze drewno Hollywood.

marsjanla

Zachorowałaś na coś?!

jasio88thc

Dlaczego? Chociaż jak się go widzi to kolana miękną, więc jakaś choroba jest możliwa...

marsjanla

Popapraniec !!!

ana_lucia_cortez

Drewno czyli ktos o twarzy, ktora wyraza emocje na poziomie zerowym, tak? To znaczy "byc drewnem"? Upewniam sie, bo czytajac Twoj post zastanowilam sie przez chwile nad rola Reynoldsa w Buried i... jesli to, co on tam pokazal nadal swiadczy o tym, ze jest drewnem, to... brak slow po prostu. Rozumiem, ze gosc jest postrzegany przez pryzmat swojej atrakcyjnosci (fakt, przystojny jest), ale w Buried byl tam jedynym aktorem (w sensie fizycznym), to cale poltora godziny z nim w roli glownej (doslownie) wiec caly ciezar spoczal na nim i - co najwazniejsze - w roli Paula Conroy wypadl swietnie, w sumie to jego najlepsza rola jak dotad. Ogladajac film mozna niemal poczuc przerazenie glownego bohatera zamknietego w trumnie pod ziemia. Tak wiec abstrahujac do Reynolda jako drewna niestety nie masz racji - w tej roli naprawde sie obronil ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones