Ryszard Bugajski

7,4
711 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ryszard Bugajski
nephilim_718

Durnie moderatorzy powinni dodać ten film do bazy, jak i wiele innych spod znaku teatru telewizji. Gdyby nie przypadek, w ogóle nie wiedziałbym o jego istnieniu. Czym ten film różni się od innych? Tym, że jest podpisany jako "teatr telewizji", a nie "film TV", czy jeszcze inaczej? Nie rozumiem polityki na tym portalu. Na gry mają miejsce, na trzyminutowe krótkometrażówki mają miejsce, a na porządny film o polskim bohaterze miejsca nie ma. Tylko kasa się liczy. Gimbusiarnia odkryła filmweb, to powstawiali gry żeby trzepać kasę z reklam z odwiedzanych stron z grami. Żałosne...

rolnik

Racja. Teatr telewizji powinien być oznaczony jako "film TV". Wiele osób zwracało już na to uwagę i polityka tego portalu jest irytująca.

rolnik

Zgadzam się w stu procentach, aczkolwiek dlaczego zawsze we wszystko muszą być wplątywane te biedne gimbusy? Żałosne według mnie jest właśnie również i to. Proszę się następnym razem zastanowić.

rolnik

Mnie jakiś głupi weryfikator nie zaakceptował serialu dokumentalnego Ciemna strona miasta, bo miałem tylko linka do Ipli. Nie moja wina, że serial leci tylko na kanale Play i można oglądać do na Ipli, a ma żadnej strony w Internecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones