Ryszard Kotys

Ryszard Czesław Kotas

7,6
16 637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryszard Kotys

prawdziwy twardziel z niego,tyle zawałów i nadal żyje xd,a propos czy ktoś wie ile tak w przybliżeniu miał tych zawałów,to podaliśmy by do guinesa,pobił by rekord murowanie!!!

dj_carlos

Ale większość udawana, teatralna, coś jak ze sceny upadku Rejtana z obrazu Matejki. Więc określenie mam zawał dla mnie jest równe ze stwierdzeniem "wszystko upada". Jak to w Kiepskiej symbolice :)

dj_carlos

te zawały to on symulował ;) . Choc dziwie sie że przy Helenie jeszcze nie zszedł . Ona za to pobiła ilośc wypowiadanych w jego osobe obrazliwych tekstów na czele z "Marian Ty łysa dupo "

maciekb80

Przyznam, że jestem w szoku, że te zawały nie były na prawdę, choć - dokładnie tak, jak twierdzisz - z taką żoną to nie zdziwiłbym się, gdyby miał tyle tych zawałów na prawdę.

maciekb80

No nie gadaj mi glupot ze symulował xd wyraźnie widać ze gdy wypowiada kwestie"Helena mam zawał!"wyraźnie łapie się za serce i po minie jego wtedy widać ze jest z nim niedobrze w tym momencie nwm czy dokładnie zawał ale na pewno w chwilach stresowych jego serce zaczyna go kluc mocno co najmniej XD

dj_carlos

Jest mężczyzną chorym na serce. Jako jedyny człowiek w historii przeżył ponad 100-krotnie zawał - udokumentowane w Księdze Rekordów Guinnessa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones