Sacha Baron Cohen

Sacha Noam Baron Cohen

8,3
18 609 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sacha Baron Cohen

Sacha jest mega mega przystojny, szkoda,że odrzucił rolę w filmie o Freddiem Mercurym. Pasowałby idealnie. 10/10 <3 mój ulubiony aktor of them all!

misioodas

nie odrzucił roli tylko pokłócił się z członkami zespołu Queen :D

lewbert1306

Dokładnie, a uważam, że on jedyny mógł idealnie zagrać Freddiego

poloos

Dokładnie

lewbert1306

Jak sie poklocil? O co?

maciekb80

Cohen chciał niegrzecznej wersji Mercurego. Chciał pokazać orgie i inne niegrzeczne zabawy zespołu. A jak się okazuje zespoł Queen jest przewrażliwiony na swoim punkcie i nie chcieli, żeby takie ekscesy były pokazywane w kinie.

misioodas

Dostał wolną rękę, powrócił do projektu jako aktor, reżyser i scenarzysta ;)

McFlyPL

wiesz to z oficjalnych źródeł czy z plotek? Cieszyłem się kiedy dowiedziałem się o tym projekcie bo Sacha po zapuszczeniu wąsa i charakteryzacji wygląda jak klon Freddiego : ) Freddie był niezłym jajcarzem, a Baronowi nie brakuje poczucia humoru i luzu. Mam tylko nadzieję, że użyją oryginalnych nagrań utworów jako playback

użytkownik usunięty
zonk_2

Do roli Frediego najlepiej zatrudnić przystojnego hindusa.

zonk_2

Ponoć ma go zagrać Ben Whishaw. Sacha chciał ukazać w filmie prawdziwy obraz Freddiego, na co członkowie Queenu nie poszli. Chcieli żeby film był lekki, familijny a najbardziej interesujące fakty okrojone, więc oficjalnie stwierdzili, że Sacha jako komediowy aktor nie byłby wystarczająco autentyczny w tej roli i szukają dalej.

Alchemia23

Niestety już wybrali .

I wcale nie uważam że tylko Cohen mógł w stanie idealnie zagrać Freddiego , natomiast uważam że mogli do castingu bardziej się przyłożyć .

misioodas

Nie byłby idealny bo jest zdecydowanie za wysoki!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
misioodas

Na całe szczęście dla niego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones