Salma Hayek

Salma Valgarma Hayek-Jimenez

7,8
31 155 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Salma Hayek

Salma ma najładniejszą figurę, włosy i twarz, ale nie mogę zdzierżyć jednego - jest o deko za gruba! Mogła by w sumie zrzucić te 20 kg, a wtedy nie jeden facet by chciał się z nią umówić - ja też ;p

Salma poza tym ma adne duże, wyraziste i jędrne piersi co są niobojętne dla takiej kobiety.

Salma - NAJSEKSOWNIEJSZA KOBIETA ŚWIATA!

Racja, jet śliczna, ale czy za gruba, no wiesz chyba zony P.Brosnan nie widziałeś..przesadzasz.jakby zrzuciła te 20 kg to by został z niej patyk, deseczka, a wtedy cały urok by z niej uszedł:P

hejah1990

Popieram, popieram;D Salma jest śliczna i nie trzeba jej żadnych zmian;D
...ach..;p

hejah1990

buahahah no do najpiekniejszej to jej daleko ma meska urode, kwadratowe policzki, jest duza, ma potezna budowe i obwisly biust a w desperadosie wygladala jak brat banderasa

madame_figaro

Jako kobieta chyba niewiele masz do powiedzenia w sprawie tego czy Salma podoba się facetom.
W dodatku (jako że jestem polakiem hiszpańskiego pochodzenia) krew mnie zalewa jak widzę "w desperadosie". Jak już to "w desperado"
Pozdrawiam

pmgfilms

sklada sie ze jestem polka pochodzenia hispznaskiego tak samo jak ty polakiem pochodzenia hiszpanskiego z tym za ja rowniez z domieszka meksykanskiego...i jakos nie przeszkadza mi spolszenie nazwy desperado na desperados taka jest polska odmiana
choc teoretycznie nazw zagranicznych sie nie odmienia w potocznej polskiej mowie tak jest...
wracajac do sedna sprawy
jako kobieta moge stwierdzic co podoba sie mezczyzna a co nie po zwyklej obserwacji
wyobraz sobie ze wielu meczyznom wcale salma sie nie podoba
a moje stwierdzenie na temat jej meskosci wyplywa wlasnie od mojego kolegi
prawda jest taka ze ma wielka potezna zuchwe jest meska i nie jest jakos bardzo urodziwa a do najpiekniejszych to jej sporo brakuje
poza tym nie mow mi ile mam do powiedzenia i co powinnam mowic bo to moja sprawa
kazdy ma prawo do wlasnej opinii
pozdrawiam

madame_figaro

spolszczenie na "w desperadosie" przepraszam

madame_figaro

Pozwól, że zapytam z ciekawości. W jaki sposób jesteś polką pochodzenia hiszpańskiego? U mnie jest to tak : Tata Hiszpan, 5 lat mieszkania w hiszpanii, 80% rodziny w hiszpanii i płynna znajomość języka oczywiście.

pmgfilms

nie wiem czy to ma byc teraz cos na poziomie wywyzszania sie czy przekomarzania...
w najprostszy sposob mama hiszpanka, ojciec polak, babacia pochodzenia meksykanskiego, ponoc jakies jeszcze zydowskie korzenie, ale o tym wiem malo...
10 lat mieszkania pol na pol hiszpania wlochy znajomosc hiszpanskiego wloskiego oraz kilku innych jezykow rowniez plynna jakoze lingwistyka od zawsze byla w dziedzinie moich zainteresowan...chciales wiedziec to masz...
co do salmy przyjmijmy ze kazdy ma inny gust, nie kazdemu musi sie podobac to samo...dla mnie wciaz malo w niej kobiecosci...nie wystarczy tylko sie rozebrac w kazdym filmie w ktorym sie gra by byc uznawana za piekna...
a co do spolszczania slow to juz kazdy ma wlasne zdanie...taka jest mowa potoczna, jak najbardziej powszechna, tak to juz sie przyjelo i wkradlo do mojej mowy
pozdrawiam

pmgfilms

pamietaj ze to w jakim procencie jestes kims tam czy to ile znasz jezykow nie czyni cie lepszym ani gorszym i nie daje ci wiekszego prawa do oceny kogokolwiek badz czegokolwiek

madame_figaro

Dobrze, nie frustruj się już :) O Twoje pochodzenie zapytałem jedynie z ciekawości, a mówiąc o swoich korzeniach nie miałem na celu przechwalania się. No i wybacz mi jeśli poczułaś się urażona, po prostu mam takie zboczenie, że denerwuję się, gdy ktoś przekręca hiszpańskie słowa :)
A z jakiego regionu pochodzi Twoja mama?
Pozdrawiam.

pmgfilms

dokladni jest to Estremadura prowincja Badajoz

pmgfilms

kazdy ma prawo wypowiadac wlasna opinie, wedle swoich spostrzezen
to fakt
ja natomiast jestem facetem i niestety salma w moje gusta nie trafia
faktycznie jest meska

mateusz_prodesign

W moje gusta też nie trafia, bo nie ma urody, proporcji missek i nie ma szans na to by być piękną

madame_figaro

Ma obwisły biust???
Kiedyś widziałem na jakimś filmie po hiszpańskim czy coś w tym stylu, to miała bardzo jędrne cycuszki (rozmiar przeciętny, misski wygrywające konkursy międzynarodowe mają często większe piersi)
Ma kwadratowe policzki,trochę cech męskich, ale jak można ją przyrównywać do faceta??
Jest mała, ma 156 cm wzrostu i nie była za gruba, może tak ze 3 kilo max nadwagi - tylko co do proporcji (przeciwieństwo modelki (wzrost i długość kończyn co do talii), ale u niej jest za co złapać, a u większości modelek są wystające kości i piersi jak obwisły kawałek skóry, o ile nie są płaskie, zazwyczaj)

Nie jest tak źle tak w porównaniu z misskami, które mają (10/10), z modelkami, które są w większości obrzydliwe, niekobiece dla mężczyzn i mają u większości (1/10), to Salma ze swoją zmysłowością, choć uroda przeciętna wybija się trochę ponad przeciętność i powinna mieć jakieś (6/10) i nic więcej

to tyle....

Pozdrawiam

_mosquito_

koles ty chyba jej dawno nie widziales
ma obwisle cycki i nigdy nie maila jakis specjalnie pieknych czy jedrnych nie przesadzajmy...
a przy przecietnej urodzie i zmyslowosc nie pomoze...
misski w ogole nie sa ladne tylko SZTUCZNE
natomiast salma jest po prostu brzydka
niewymiarowa
za mala do swojej wagi nie mowiac o tym jak wygladfa dzis
a modelki nie maja tu nic do rzeczy, malo facetow lubi figury modelek, bo co tutaj jest do lubienia chude jak szkapy zero figury
ale salama ani z twarzy ani z figury nie jest zbyt atrakcyjna...
poza tym widzialem duzo bardziej zmyslowe kobiety, patrzac na jej sceny rozbierane, czy sceny lozkowe to sa one po prostu kiepskie
tak jak mowie nie wystarczy sie tylko rozebrac w filmie by uchodzic za atrakcyjna kobiete
ja daje 1/10 za kiepska urode i kiepska gre aktorska
gdybym dal wiecej skrzywdzilbym naprawde piekne kobiety
tutaj popieram madame_figaro za duzo szumu w okol kobiety ktora w desperado przy banderasie wyglada naprawde mesko a nie filigranowo i kobieco

mateusz_prodesign

nie lubimy meskich kobiet o nieproporcjonalnej budowie!!!!!!!!!!

mateusz_prodesign

To co napisałeś męskie kobiety o nieproporcjonalnej budowie to kobiety urody hiszpańskiej, latynoskiej (męskiej) i przeciętne (nieproporcjonalne) -- 90 procent kobiet na świecie jest nieproporcjonalne, to grupa kobiet przeciętnych (Salma do nich należy)
tylko misski są w pełni proporcjonalne i to są jedyne piękne kobiety

Pozdrawiam

_mosquito_

w zyciu sie nie zgodze ze hiszpanki to kobiety meskie i popolite
zupelnie nie masz racji natomiast meksykanki owszem czestokroc bardzo meskie i niekobiece
misski proporcjonalne? kto ci takich bzdur nagadal, moja kolezanka mafta piekut z reszta, brala udzial w wyborach miss i mowila mi ze kobiety tam nie maja wcale idelanej figury, tyle ze sa wysokie i spelniaja jakies parametry, czesto maja zupelnie inne wymiary niz moglby sie wydawac
ja ladniejsze dziewczyny niz te twoje misski widuje na ulicy
pooza tym ja wole male i filigranowe a nie wielkie powyzej 180 centymetrow dajmy spokoj

_mosquito_

Tu się z Tobą nie zgodzę. Jako, że byłem już z wieloma hiszpankami, i widuję ich tysiące na ulicy, ponieważ mieszkałem w Hiszpanii, a teraz jeżdżę tam co roku, to muszę Ci powiedzieć, że hiszpanki nie są "męskie". Meksykanki owszem, ale nie hiszpanki.

pmgfilms

Moja poprzednia wypowiedź była do Mosquito

mateusz_prodesign

Ty jesteś jakieś homo???

Normalne kobiety są przeciętne (nie mają proporcji jakichkolwiek)

Modelki są okropne, obrzydliwe (nie mają proporcji masy, są płaskie i niekobiece, mają tylko odpowiednią długość kończyn)

Misski (są ładne, mają proporcję masy, jest za co złapać, są naturalne, bo tylko takie wygrywają konkursy, mają odpowiednią długość kończyn, są ponad przeciętne, maja to coś, nie są lalkami Barbie, są zmysłowe, mają duże piersi i dostosowane do tego biodra i wszystko gra tu w proporcjach, są niepowtarzalne, dlatego często to mieszanki i orient, są inteligentne i
wykształcone idealne kobiety)

Salma należy do grupy kobiet przeciętnych, a nie brzydkich, jest przeciętną kobietą o cechach hiszpańskich, latynoskich (małe, nieproporcjonalne, kwadratowe policzki, charakterystyczne nosy, za duże pupy i piersi do rozmiaru ciała -- typowa uroda hiszpańska, latynoska -- no, ale jest ognista i zmysłowa, jak wszystkie latynoski, choć jak większość latynosek ma wiele męskich cech urody)

Nic specjalnego....

Kobieta ma być filigranowa, ale ma być za co złapać (duże piersi)i w proporcjach, modelki są ohydne i niekobiece, przeciętne są przeciętne, a idealne kobiety to misski z wymiarami i pięknym ciałem, no i wykształcone, a przede wszystkim misski są naturalne, nie jak sztuczne modelki....

Pozdrawiam

_mosquito_

homo bo mam odmienne zdanie od ciebie hahaha co za prostacki komentarz...
jak sie komus nie podoba salma to znaczy ze jest homo tak?
to znaczy ze conajmniej polowa populacji jest homo...
nie, ja po prostu jestem wybredny, mam swoj gust, nie podoba mi sie byle co
salma jest dla mnie brzydka
a miski sa dla mnie sztuczne zastanow sie miski i ladne? nie wiem w ktorym mejascu, kobieta musi byc przede wszystkim kobieca i musi byc dama, miec proporcjonalna budowe i oryginalna urode, nietypowa, ktora rzuca sie w oczy, a skoro tobie podobaja sie misski to wspolczuje

mateusz_prodesign

Misski (są ładne, mają proporcję masy, jest za co złapać, są naturalne, bo tylko takie wygrywają konkursy, mają odpowiednią długość kończyn, są ponad przeciętne, maja to coś, nie są lalkami Barbie, są zmysłowe, mają duże piersi i dostosowane do tego biodra i wszystko gra tu w proporcjach, są niepowtarzalne, dlatego często to mieszanki i orient, są inteligentne i
wykształcone idealne kobiety).

Przecież napisałem ci, że misski są naturalne, mają proporcjonalną budowę, nie są sztucznymi lalkami Barbie i mają to coś w urodzie co przyciąga mężczyzn, no i przecież są wykształcone i obyte - są damami....
nie wiem, jeśli ci się misski nie podobają to współczuje, bo dla 99 procent mężczyzn to najpiękniejsze kobiety.

Pozdrawiam

_mosquito_

Dziwne, żaden z moich znajomych (a są oni starsi niż naście lat) nie podziela takich poglądów, a jeżeli już prowadzą jakieś rozmowy o miss, to tylko takie pod tytułem "no były ze dwie w miarę". Czyżby ów 1% procent? Ciekawe...

PS. Darujcie sobie z tym "współczuciem", nie wydaje wam się bezsensowne współczuć komuś tego, że woli brunetki/rude/niskie/misski/pomidorową?

A jeśli wam się nie wydaje, to WSPÓŁCZUJĘ.

Prawdziwa_Magdalena

Źle mnie zrozumiałaś nie chodzi mi tu o wszystkie kobiety startujące w wyborach miss tylko te co wygrywają takie konkursy, ale to moja opinia

Jak to były ze 2 w miarę w wyborach miss world czy universe startują najpiękniejsze kobiety na świecie...

Zresztą podzielam opinię każdy ma inny gust i chociaż wiem, że takie kobiety są najpiękniejsze to wiem również, że najbardziej podobają nam mężczyznom kobiety, które kochamy i nie ważne, że nie są idealne, nie ma ideałów to wolę kobietę, którą kocham od nawet tej najpiękniejszej miss....
bo miłość jest najważniejsza no nie, zgodzisz się chyba?

Miłość jest ślepa na braki zewnętrzne i wewnętrzne również, ale czuje chemię, a bez chemii nie ma szczęścia....

Pozdrawiam

_mosquito_

"Jak to były ze 2 w miarę w wyborach miss world czy universe startują najpiękniejsze kobiety na świecie..." - tak to, że dla Ciebie są najpiękniejsze, a dla niektórych są sztuczne/szpetne/nijakie/jakiekolwiek.
Ja piękniejsze dziewczyny widzę w pracy, na ulicy, czy wśród koleżanek. Czy wg. Ciebie ta pani z Islandii czy z Korei czy skąd tam jeszcze była ostatnio wybrana jest najpiękniejszą kobieta na świecie? ;O Serio nie widujesz piękniejszych kobiet? A ta Polka co nas reprezentowała? Przeciętniara jakich wiele, w dodatku całkowity brak talii.

"Miłość jest ślepa na braki zewnętrzne i wewnętrzne również, ale czuje chemię, a bez chemii nie ma szczęścia...." - Absolutnie nie. Miłość to dostrzeganie owych braków i ich akceptacja.

Również pozdrawiam

Prawdziwa_Magdalena

"Miłość to dostrzeganie owych braków i ich akceptacja."
To chyba najpiękniejsze słowa jakie ktoś napisał na tym forum, bo są szczere i prawdziwe.
W sumie masz rację w 100 procentach.... powinienem przeprosić za poprzednie posty i przepraszam, bo to ja się myliłem, a ty miałaś tu rację, ale szczerze się do tego przyznaje.
Dzięki tym słowom otworzyłaś mi oczy, przeanalizowałem wszystko i stwierdziłem, że masz rację bo przecież dostrzegam braki i je akceptuje, więc kocham i tylko to się liczy,
dzięki.

Pozdrawiam

_mosquito_

ojj kolego malo wiesz...
te konkursy sa bardzo czesto ustawiane...to sie tak smiesznie nazywa "konkurs pieknosci", ale z pieknoscia ma malo wspolnego...raczej ze zwyklym plastikiem i nie jest to prawda ze te ktore wygrywaja sa najpiekniejsze wlasnie z reguly tak nie jest...
co do milosci mam zgola odmienne zdanie od tego ktore ty tutaj wypowiadasz...

_mosquito_

dokladnie kolego madame ma racje
to jest tylko plastik
bo chyba nie chcesz mi powiedziec ze te kobiety sa jakies wyjatkowo piekne:
http://i3.cn.cz/3/1157112184_kucharova-miss.jpg
http://felixker.com/wp-content/images/2007/07/904917681_7c6515e35d.jpg
dla mnie sa tak pospolite ze glowa mala
jak juz mowilem ladniejsze po ulicy chodza, a co do milosci kobieta z ktora bede bedzie najpiekniejsza i bedzie moim idealem tyle wiem, bo nie widze sensu bycia z kims kto polowicznie mi odpowiada
pozdrawiam

_mosquito_

przesadzasz i to sporo, misski wcale do najladniejszych nie naleza,
a juz na pewno nie do rozwiniwtych intelektualn ie,
zgadzam sie z mateuszem ladniejsze na ulicach sie widuje, przede wszystkkim naturalne a nie sztuczne i puste
ps. i wcale nie maja idealnych wymiarow, bo nie sa one od nich wymagane uwierz mi, glowna wazna rzecza jest wzrost, a nie same wymiary
wymaga sie tez braku tatauzay czy kolczykow
nie moga tez brac udzialu w rozbieranych sesjach zdjeciowych
i nie moga byc za grube choc szczuple tez nie musza byc
co do wymiarow nie ma tu wymagan specjalnych moga byc plaskie nawet...

madame_figaro

Śledzę te powaloną dyskusję od jakiegoś czasu i cały czas się zastanawiałam czy się włączyć czy nie, w sumie i jedno i drugie niewiele zmieni;P
Po pierwsze - mi się Salma podoba, ale zgadzam się, że ma dużą szczękę i kwadratową twarz, krótką szyję. Ale nie mam też określonego typu, że kobieta MUSI MIEĆ taki i taki kształt twarzy a innego nie preferuję. Salma jest wyjątkiem wśród kwadratowych pań, który dla mnie jest uroczy, jednocześnie zdaję sobie sprawę i z ciężkim sercem przyjmuję fakt, że dla innych jest ona fe ;) Dla mnie fe jest np. Eva Green (o co zostałam zlinczowana, że hoho;)), ale nie bronię innym się nią podniecać;P
Jedyne co mnie irytuje na filmwebie to w zasadzie skalpowanie za odmienne zdanie. "to po co oglądasz jak ci się nie podoba", "chyba jesteś homo", "a co, wolisz sylikonowe blondyny" etc ;D Nie ma to jak te radosne skrajności;) Nooo i nikt mi nie wmówi, że misski, w których najwięcej jest nie-natury są boskie i inteligentne ponad przeciętną, a w dodatku posiadają idealne wymiary i krągłe biodra, ktoś się tu chyba zagalopował;P

Pozdrawiam wszystkich dążących do dyskusji, a nie terroru, w tym panią wyżej.

Prawdziwa_Magdalena

dziekuje i rowniez pozdrawiam :)
otoz moja opinia jest, ze tego typu ataki przeciez nie zmienia zdania drugiej osoby, choc nawet chcieclibysmy by bylo inaczej i aby wszyscy mysleli tak jak my...
nie da sie wplynac na nikogo bo kazdy ma jakis wlasny gust i sposob myslenia o innych, to czy ktos sie zacznie ze mna klocic na temat salmy nie zmieni mojego toku myslenia, nagle jej nie polubie i nie zacznie mi sie ona podobac przeciez,
natomiast stwierdzeniem jakoby byla najpiekniejsza lekko przesadzamy chyba i krzywdzimy inne kobiety, jest wiele piekniejszych nie da sie ukryc,
nie pozostawia rowniez watpliwosci ze i aktorka wielkich lotow to nie jest...
ale teksty typu "moze jestes homo" to lekka przesada, nigdy nie podobaly mi sie takiego typu okreslenia bo to by znaczylo ze gej to cos zlego, zupelnie nie rozumiem czemu sie wyzywacie tu wszyscy od "pedalow, gejow", nie pierwszy raz na tym forum cos takiego padlo, nie uwazacie ze to obrazliwe dla pewnej grupy spolecznej? to raz, a dwa czy to ze komus akurat nie podoba sie ta pani jest objawem homoseksualizmu?, nie przesadzajcie ze slowami, po co nawzajem sie obrazacie za jakas smieszna aktorke, na pewno nie jest to tyle warte, prawda jest taka ze jednym sie salma pdooba drugim nie, to jest normalne bo przeciez jestesmy rozni...
sprzeczanie sie na temat czujejs urody nic nie wniesie bo dla kazdego uroda to pojecie wzgledne
moja opinie juz znacie, mozecie mi tu pisac ze sie zgadzacie badz nie, nikt nie bedzie dla mnie lepszy lub gorszy, bo mnie to malo obchodzi, mam swoje zdanie i kropka
pozdrawiam

madame_figaro

Wiem, do najładniejszych po prostu należą te kobiety jakie się nam podobają, wszystko jest subiektywne, tak jak miłość, więc po co ta dyskusja??

_mosquito_

no dokladnie jak mowisz kazdy ma i bedzie mial swoj gust, ale juz najbardziej nie rozumiem osob ktore na sile chca komus wmowic ze ktos jest ladny, albo ze jak ci sie ktos nie podoba to juz jestes homo tylko dlatego ze dana osoba ma inne zdanie.
jak powiedzialem wyrazam wlasna opinie i dla mnie salma nie jest atrakcyjna, jednak jest tyle zdan c ludzi na swiecie, nie kazdemu musi sie podobac to samo sa gusta i gusciki i zakonczmy na tym

mateusz_prodesign

No dawno w tym filmie co ją widziałem była młoda, miała jakieś 20 lat czy coś koło tego innych nie widziałem z nią akurat

Pozdrawiam

_mosquito_

no raczej dawno ten film musial leciec, natomiast salma w zadnym nawet w tych wzczesniejszych nie zwrocila mojej uwagi

użytkownik usunięty
madame_figaro

w from dusk till down możesz podziwiać jej ciało idealne to że tobie sie wydaje że twoje ciało 12 letniego chłopca płaska klata i zad jest czymś wybtnym i ocieka sexapilem to się grubo mylisz 99 % mężczyzn wybierze ciało salmy a nie anji rubik reszta to geje

użytkownik usunięty
madame_figaro

o wsiowej nalanej pospolitej mordze nie wspomne:)

20kg? Dziecko drogie, czy Ty masz jakiekolwiek pojęcie o utracie wagi? Uwierz mi, że gdyby zrzuciła choćby 3 kilo to byłaby znacząca różnica, ale widzę, że operujesz liczbami bez jakiegokolwiek pojęcia.

Prawdziwa_Magdalena

nie przesadzaj kolezanko, chyba ty nie masz pojecia o liczbach...salma na dzien dzsiejszy wazy pod 60-ke
gdyby schudla nawet 20 kilo to z pewnoscia by nie umarla, bylaby po prostu chuda jak szkapa a i to nie jest dobre, natomiast jej gabaryty pozostawiaja wiele do zyczenia

mateusz_prodesign

Drogi 'kolego' radzę uważniej czytać KTO i CO pisze, bo wyraźnie Ci to nie wychodzi.

Prawdziwa_Magdalena

uwazam ze wszyscy tu popadacie w lekkie skrajnosci, nie przesadzajmy ze jakby stracila 3 kilo to zaraz bylaby to wielka roznica bo w jej przypadku to nie prawda

mateusz_prodesign

Uważam, że była by znaczna, a wiem to, ponieważ sama mam ten typ figury i oczywiście mówię o 3 kilo tłuszczu, a nie wody. Dodam jeszcze, że znam się na dietetyce przypuszczalnie bardziej niż Ty;> Jeżeli nie wiesz jak to możliwe, że 3 kilo stanowi taką różnicę to mogę Ci to wytłumaczyć w prosty sposób - tłuszcz jest lżejszy od mięśni i trzeba go dużo objętościowo, żeby go 'ubić' w owe 3 kilo. Więc, że tak się wyrażę - nie ucz ojca...;>

Poza tym nieładnie jest nie przyznawać się do popełnionego błędu. Strzeliłeś gafę, atakując mój komentarz, a gdy Ci to wypominam sugerujesz mi, że popadam w skrajność, podczas gdy chyba jako jedyna w tej dyskusji nie mówię ani czarne ani białe.

Myślę, że gdyby ważyła o 20 kilo mniej to prawdopodobnie by nie żyła :P

damian_89

ee. no nie przesadzajmy w drugą stronę, jakby tyle schudła to by na pweno żyła, ale byłaby chuda jak modelka

hejah1990

BOOOOOOSHEEEEEEEE.... Ludzie wam to non stop coś nie pasuje! Salma jest piękna taka jaka jest! Gdyby zrobiła sobie 50 operacji plastycznych żeby wyglądać zgodnie z waszymi życzeniami, to poźniej byście na nią darli papę za to!
Dla mnie ona jest piękna i dostała ode mnie 10pkt, bo zaakceptowała swój wygląd i nie zmienia go, aby zadowolić innych. Wrzućcie na luz i może raz na jakiś czas też spójrzcie w lustro zanim zaczniecie krytykować innych ok?

hejah1990

hejah1990 powiedział:
ee. no nie przesadzajmy w drugą stronę, jakby tyle schudła to by na pweno żyła, ale byłaby chuda jak modelka


Moja odp: jak modelka? Jak kościotrup!!!

I_am_a_Bad_Girl

większość modelek to kościotrupy
Wpis sobie w Google to zobaczysz,że nawet te które teraz wyglądają normalnie np.Adrianna Lima to z początku kariery były kościotrupami

hejah1990

Zaakceptowała swój wygląd? To dziwne, bo chyba codziennie ma coraz większe piersi :/
Imo jest bardzo ładna.

najpiękniejsza racja... ale czy gruba?? muahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones