Sam ElliottI

Samuel Pack Elliott

8,0
14 956 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Elliott

"Hulk", "Ghost rider"? Dzieci drogie za co wy go podziwiacie? Za jedną słabiutką realizację komiksu i drugą niewiele lepszą? Ja 1 raz zobaczyłem go w "Masce" z 1985 r. i od wtedy stał się jednym z moich ulubieńców, albo jeszcze warto dodać jeden z najlepszych westernów "Tombstone". To wyjątkowy, ale niedoceniany aktor. Mistrz drugoplanowych ról, choć czy ja wiem czy nie przebiłby kilkunastu "gwiazdorów" jako główny bohater. (?) Szacunek dla tego Pana!

Robson_77

dokładnie. W Tombstone znacznie lepszy wg mnie od Cassela, którego była to przecież jedna z lepszych ról. Zaraz po Michelau Biehnie największy atut tego filmu.

Robson_77

Facen ma niesamowity głos, ta chrypka. kapitalnie sie spisał dzięki temu w big lebowski jako narrator historii.

Robson_77

Facet naprawdę niedoceniany, mam nadzieje że będzie grał jeszcze [najlepiej jako główny bohater] w wielu bardzo dobrych produkcjach. bo nawet w takim średnim starym horrorku "Dziedzictwo" potrafił pokazać klasę i wbił mi się w pamięć.

Timaxiu

Głos ma rzeczywiście świetny. Widziałem parę filmów z nim jakiś czas temu. Dzisiaj najnowszy - Big Bang. Byłem przekonany, że ma fake wąsy :D

Robson_77

Jasne, 60 filmów pełnometrżowych, a Ty tylko dwa słabiutkie wymieniłeś. Może obejrzyj "Maskę" i "Dziwczyny Dzikiego Zachodu"?

myszszata

> myszszata< Ten komentarz to do czyjej wypowiedzi? Może "Maska" to słabiutki film?

myszszata

Nie tylko warto "Maskę i "Dziewczyny Dzikiego Zachodu.. polecam film "Conagher" !

Ewako

No właśnie gdzie magiczna granica 1000 głosów, jakieś cioty po tyle mają a prawdziwy gościu na szarym końcu prawie. Ja go widziałem pierwszy raz chyba w Wykidajło, potem chyba Ostatnie Cięcie gdzie grał sapera na emeryturze, świetny film. Solidny koleś.

Robson_77

Byłby dobry do reklam "Marlboro".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones