Sam Worthington

Samuel Henry J. Worthington

7,8
26 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Worthington

Nie będę się zbytnio rozpisywać... Widziałem parę filmów z jego udziałem i jak dla mnie jest
jakiś 'bezpłciowy' - jego role wyglądają zazwyczaj tak "niby jest ale go nie ma". W dużym
skrócie - jako rzemieślnik ujdzie... ale jako aktor pełną gębą to już nie bardzo.

eltorromuchacho

Wszędzie gra tak samo... Po AVATARZE jakoś nie wpadł mi do głowy, kiedy później obejrzałem "Starcie Tytanów" to niby go kojarzyłem (bardziej z głosu), ale wolałem nie ryzykować, by powiedzieć braciszkowi że to na pewno on. Wolałem najpierw sprawdzić :P.

Jakiś ogromny artysta to to nie jest, ale ja go lubię. Taki raczej milczący, ze średnim poczuciem humoru (fajne są momenty w których się uśmiecha, jakaś odskocznia :P) i epickim głosem. Polecam ci "Teksas, Pola Śmierci" film dosyć nudnawy, ale ciężko się go nie ogląda. Dodatkowo Sam moim zdaniem wypadł tam genialnie.

eltorromuchacho

PS: Być może jest to nowa gwiazda kina akcji. Nie uważasz że jest o niebo lepszy niż Seagal?

andrzej_goscicki

Jasne,że jest.Sam jest na serio dobry aktorem :D

JackRobertkokos

Też tak myślę. Szykuję się do obejrzenia "Dług". Widziałem na razie jedną scenę i Sam kolejny raz mnie zaskoczył :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones