Sam Worthington

Samuel Henry J. Worthington

7,8
26 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Worthington

Jak dla mnie gość jest marnym aktorem.. wszędzie ma taką samą minę i "gra" w ten sam sposób.. nie wiem czemu się taki popularny zrobił......

praet

Cóż nie zgadzam się fakt ma taką sama ''minę'' ale uważam ze jest za to uniwersalny

praet

Zanim stał się popularny zagrał kilka filmach ról o których można powiedzieć że wymagały aktorskiego wysiłku. O ile pamiętam Tom Cruise czy Kevin Costner też zaczynali od kina komercyjnego. Mnie Ten aktor się podoba. Fakt, miał szczęście. Trzy mega produkcje z rzędu, a w dodatku kasowe, i nie będące serią, nie każdemu nowicjuszowi wpadają ot tak.

użytkownik usunięty
praet

Moim zdaniem zaczyna jak wielu. To co u niego lubię - jest zwykły. Bez napinki, kilogramów mięśni itd. Może grać role zwykłych niezwykłych i być w tym bardziej przekonywujący niż takie filmowe cegły jak Vin Diesel czy Stathan.

Obejrzyj Stathama w filmach Ritchiego. A co do pana Worthingtona,ehh oglądałem Starcie Tytanów(zagrał bardzo słabo), Próbowałem Terminatora ale głównie z powodu jego aktorstwa nie skończyłem.

użytkownik usunięty
mati_mac

Ritchi, wchodzę w to

praet

Zgadzam się z autorem tematu, gość jest marny ale popularny przez takie gnioty jak Avatar , Terminator 4 czy starcie tytanów

bolcownik

Radzilbym nie bawic sie w glupiego trolla i napisac nastepnym razem "przez takie filmy jak . . ."

Przez Avatara.ktory nie przeszedl bez echa,stal sie popularny i ze wzgledu na to ludzie go brali,by troche zarobic.Nie wiem czy juz jakis rezyser wzial go drugi raz do swoich filmow,ale jesli nie-to watpie,ze tak sie stanie.

praet

chyba masz rację. po avatarze widziałam go jeszcze w "miłości i braku zaufania" oraz "terminatorze 4" i grał tak samo. tylko w starciu tytanów tak mocno mi się nie kojarzył z rolą JS. ale facet jest b.przyjstojny i tak jak napisał vgr "Może grać role zwykłych niezwykłych".

praet

Jest bardzo sztywny i nienaturalny. Pewnie większość foteli w kinie zajmują fanki jego aparycji ;) Ale może się kiedyś wyrobi, na razie niech ćwiczy i spróbuje wydobyć jakieś pokłady talentu, bo w tej chwili nie bardzo można go dostrzec.

royo_lilith

o to to to.. dokładnie ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones